kooj کوژ

کوژ

کوژ

استودیو معماری و طراحی داخلی کوژ

اولین گام در روند دکوراسیون داخلی ، تحقیق پیرامون یافتن فرد مورد نظر برای طراحی داخلی منزل شماست .

استخدام تیم طراحی داخلی می تواند بهترین گزینه باشد اگر شما بودجه ای را برای تغییر در فضای زندگی خود اختصاص داده اید و مایل هستید به بهترین نحو در معرض نمایش قرار بگیرد . در حالتی که شما هیچ ایده ای برای از کجا شروع کردن و چطور انجام دادن آن نداشته یا اگر هم ایده ای دارید زمانی برای آن صرف نمیکنید ، طراحان داخلی کوژ به کمک شما خواهند آمد .

با کنار گذاشتن این ایده تاریخ گذشته که دکوراسیون داخلی فقط برای قشر غنی و مرفه جامعه و یا افرادی با پول بسیار زیاد است که نمی دانند با آن چه کنند، یک طراح زبردست با ارائه راه حل های درست و اصولی برای فضای زندگی شما ، در واقع شما را از صرف مقدار زیادی از وقت ، هزینه و داروی سردرد نجات می دهند!

صرفه جویی اقتصادی

ممکن است عجیب به نظر برسد که چطور در صورتیکه شما باید هزینه های اضافه بابت دستمزد طراحی پرداخت کنید، استخدام یک فرد برای طراحی خانه شما باعث صرفه جویی در هزینه های کلی پروژه می شود؟ باید به این نکته توجه داشت که استخدام طراح می تواند به شما برای جلوگیری از اشتباهات گران قیمت یاری دهد! وبه شما کمک می کند تا پول را ذخیره کنید و ارزش خانه خود را نیز افزایش دهید. در حقیقت شما برای انجام تغییرات مورد نظرتان هزینه پرداخت خواهید کرد ، با مشاوران کوژ اما در مکان و مقدار درست !

ارزیابی دقیق و حرفه ای

طراح می تواند یک ارزیابی حرفه ای از وضعیت کلی پروژه به شما بدهد، که منجر به طرح جامعی از اقدام خواهد شد. ترتیب موارد ذکر شده در جداول ارزیابی ، تعیین کننده است که چه چیزی می تواند مورد استفاده قرار گیرد یا باید ویرایش شود. این نه تنها بر مدیریت بودجه تاثیر می گذارد، بلکه به شما کمک می کند تا آن را به طور موثرتر صرف کنید. به تعریف دیگر طراح مجموعه ای از چشم ها را ارائه می دهد، چشمانی آموزش دیده است تا مواردی را که شما قادر به دیدن آن نیستید ،  از قبل پیش بینی و تمهیدات لازم را برای رفع آن انجام دهد .

بودجه بندی و برنامه ریزی پروژه

یک طراح در روند جاری پروژه شما را در مسیر از پیش تعیین شده بودجه بندی قرار میدهد و در صرفه جویی زمان یاری می رساند . میداند منابع و لوازم مورد نیاز پروژه را از چه منبعی تهیه کند که این شما را از بلای گشت گذار بی نتیجه در بازار های بزرگ و برندهای مختلف می رهاند .

ارتباط

یک تیم طراحی قوی میتواند پلی قوی بین شما و پیمانکاران و تامین کنندگان محصولات مورد نیاز پروژه باشد ، که این باعث هماهنگی و در نتیجه سرعت عمل بیشتر در اجرای پروژه و متعاقبا مدیریت بهتر هزینه و زمان خواهد شد . طراحان کوژ به شما در پیش بینی آنچه که شاید قادر به در نظر گرفتن آن نباشید تلاش میکنند . برای نمونه در نظر بگیرید که نوع ، اندازه ، شکل و حتی مشخصات تامین کننده مبلمان قسمت نشیمن قبل از ساخت بنا یا بازسازی آن تعیین شده باشد . بدیهی است که با آگاهی از موارد ذکر شده و تصمیم گیری در مورد زمان خرید کالای مورد نظر دید بهتری از آینده پروژه در ذهن شما ترسیم خواهد شد .

دسترسی گسترده تر به منابع مختلف

طراحان به واسطه رابطه کاری عمیق تر با بازار های مختلف تامین متریال ، توانایی بیشتری در دسترسی به منابع تامین کنندگان داخلی و خارجی کالا های مورد نیاز پروژه را دارند. که این ممکن است برای عموم مردم امکان پذیر نباشد .

در مقالات بعدی به پنج مزیت دیگر کار با یک تیم حرفه ای طراحی داخلی خواهیم پرداخت .

با ما همراه باشید…