طراح داخلی یا دکوراتور؟

طراح داخلی یا دکوراتور؟

در مقاله های قبلی به توضیح در خصوص مشخصات یک طراح یا معمار داخلی پرداختیم . در این مقاله به بررسی شرایط و مشخصات یک دکوراتور اشاره خواهیم کرد . با ما همراه باشید…

از آنجایی که یک دکوراتور فضای داخلی به طور کلی بر روی جزئیات تزئینی فضا متمرکز است، نیازی به آموزش استاندارد و دانشگاهی برای آن وجود ندارد. معمولا افراد با شرکت در دوره های آزاد دکوراسیون داخلی ، توانایی نسبی در یادگیری اصول پایه آن را پیدا خواهند کرد .

در دکوراسیون داخلی همه چیز در مورد زیبایی شناسی است. آنها می توانند کارهایی مانند تنظیم و چیدمان مبلمان ، تصمیم گیری در مورد تعیین طرح های رنگی فضا، خرید اقلام طراحی جدید و انتخاب و تعبیه آثار هنری و اکسسوری برخوردار باشند. آنها را متخصصانی بدانید که قادرند شما را در ایجاد ظاهری کاملا جدید در فضای موجود زندگی تان یاری کنند.

باید به این نکته توجه داشت که توانایی طراحان در موضوعات ذکر شده با هم یکسان نیست! بدیهی است که به منظور پیدا کردن افراد یا گروه های شایسته ، می بایست اقدامات لازم جهت تحقیق و بررسی نوع خدمات و شرایط هرکدام انجام شود. در این راستا بهترین اقدام ،معمولا بررسی و آنالیز رزومه کاری و بازخورد مخاطبان آنهاست تا پاسخ سوالات خود را بیابید و بهترین تصمیم را برای پیدا کردن گروه یا شخص مورد نظر بگیرید .

مقاله جمع آوری شده یک راهنمای کلی بود که توسط تیم استودیو کوژ تهیه شده است . این تیم با بهره مندی از متخصصان توانمند و خلاق در هر دو زمینه دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی ، آماده  تامین نیاز و سلیقه شماست.