چالش های دکوراسیون منزل ۱

چالش های دکوراسیون منزل ۱

هیچ خانه ای بی ایراد نیست! بدون توجه به بزرگی یا جدید بدون آن . ممکن است مشکلاتی در مورد نورپردازی ، نگهداشت وسایل یا چیدمان داشته باشد . این می تواند زمانی که شما خانه را اجاره می کنید حتی یک چالش بزرگتر باشد، زیرا معمولا نمی توانید در آن تغییرات اساسی دلخواهتان را اعمال کنید. اما خوشبختانه، بسیاری از مسائل مربوط به تزئین خانه ها، می تواند در چند ساعت یا در تعطیلات آخر هفته به آسانی رفع شود. در این سری مقالات به پنج مشکل رایج و راه حل های آن اشاره خواهیم کرد.

چالش شماره یک : اتاق من کوچک و دلگیر است!

  • بازنگری در وسایل اتاق

در اکثر اوقات بسیاری از وسایل و مبلمان حتی قاب عکس روی دیوار ، باعث کوچک جلوه دادن فضای اتاق می شود. این وسایل را به دیگران هدیه بدهید و یا آنها را به فضایی دیگر خارج از دید منتقل کنید!

سعی کنید با خلوت نگه داشتن قفسه کتاب ها و سطوح دیگر ، حداقل تشویش بصری را ایجاد کرده و تنها از وسایل ضروری و مبلمان اصلی در فضا استفاده کنید.

  • رنگ آمیزی دیوار

فضای اتاق را با در نظر گرفتن رنگی روشن برای دیوارها تازه سازی کنید. این ترفند راهی آسان و با صرفه برای نو نوار و روشن تر کردن اتمسفر اتاق است .

  • به کارگیری آینه

آینه باعث بازتاب نور شده و در نتیجه اتاق را بزرگتر جلوه می دهد . استفاده از آینه قدی که به دیوار تکیه زده یا کاشی های آینه ای بالای یک میز یا پشت سر کاناپه انتخاب خوبی برای استفاده از آن در فضاست.

با برنامه عمل کنید و هرگز از خلاقیت فاصله نگیرید! برای مثال جایی را برای آینه در نظر بگیرید که بازتاب دهنده بیشترین نور یا بهترین منظره باشد.

در مقالات بعدی راه حل هایی برای دیگر مشکلات رایج در دکوراسیون داخلی فضای زندگیتان ارائه خواهیم کرد تا شما را در حل آنها یاری کنیم .

با ما همراه باشید ….