کفپوش در دکوراسیون داخلی

نگاهی به نقش قالیچه و کفپوش در دکوراسیون داخلی
بررسی یک حقیقت سینمایی
نمی دانیم اهل تصویر و سینما هستید یا نه، اما در فیلم “لبوفسکی بزرگ” موضوع اصلی پیرامون خراب شدن یک قالیچه شکل می گیرد. “والتر” به “دود” می گوید، “اون قالیچه واقعا خونه رو منسجم نگه داشته بود، نه؟” حال ما در این نوشته، نگاهی داشته ایم به نقشی که قالیچه ها می توانند در کیفیت طراحی داخلی یک منزل داشته باشند. حق با والتر است، آن ها واقعا به منزل تعادل می بخشند.

قالیچه، مولفه ای تاثیرگذار
کمتر عضوی از دکوراسیون داخلی پیدا می شود که هر روز به آن نگاه کنید، رویش پا بگذارید و حتی وسایل منزل خود را رویش قرار دهید. انتخاب قالیچه مناسب اما کار راحتی نیست، شما باید نمونه ای انتخاب کنید که هم زیبا باشد، هم مقیاس مناسبی داشته باشد و در عین حالی که این تفاسیر را ارائه می دهد، با محیط هارمونی ایجاد کند. از آن جا که این ویژگی ها ذهن را درگیر می کند و گاهی انتخاب را مشکل می سازد، ما چند تصویر به همراه توضیحاتی مختصر آماده کرده ایم تا از این طریق، ذهنیتی کلی برای شما ایجاد کنیم.

بررسی شخصیت متفاوت قالیچه ها
اگر بخواهیم کار را ساده و سر راست پیش ببریم باید بگوییم، طرح، جنس و رنگ سه ویژگی هستند که قالیچه ها را می سازند. درباره ی رنگ و جنس که مساله خیلی شخصی است، یعنی بسته بیشتر به سلیقه ی شما مربوط می شود. اما طرح روی قالیچه را فضای کلی داخلی منزل تعیین می کند.
گاهی اشکال هندسی کار راه انداز هستند و بعضی اوقات، تصویر یک منظره. حتی ممکن است به یک فضا طرحی ساده و یکدست بیاید، آنچه اهمیت دارد اما، در نظر گرفتن تمامی گزینه ها و بررسی دقیق آن هاست. تصاویر ارائه شده را نگاه کنید، اگر به یکی از آن ها علاقه مند شدید، کافی است با ما تماس بگیرید، زیرا خیلی بیشتر از آن ها را در چنته داریم.

منبع:
https://freshome.com/2018-rug-trends/