کاغذ دیواری

طراحی منزل با کاغذ دیواری

طرح هایی برای سال ۹۷

کاغذ دیواری تنها برای منزل مادر بزرگ یا دیوار هتل تولید نمی شوند، در صورتی که صحیح انتخاب شود و در به کارگیری اش دقت و تخصص به خرج داده شود، می تواند مدرن و زیباترین جلوه های ممکن را بسازد. اگر برای سال ۹۷ به دنبال تغییری در طراحی منزل خود هستید، شاید بد نباشد عنایتی به کاغذ دیواری کنید، این المان در نوع خود ظرفیتی دارد که بی نظیر است.

آنطور که بررسی متخصصان طراحی داخلی نشان می دهد طرح های سال جدید به احتمال زیاد کاغذ دیواری های “گرافیکی” و کاغذ دیواری هایی با “نقش طبیعیت” خواهند بود. حال چند مدل را با هم بررسی می کنیم تا بهتر مشخص شود از چه سخن می گوییم.

منظور از طرح گرافیکی چیزی است مشابه تصویر بالا، کاغذ دیواری در کنج اتاق منزل کار شده و هر چه بیشتر نگاه می شود، عمق، پیچیدگی و زیبایی اش افزوده می گردد. در طراحی منزل با کاغذ دیواری اگر خلاقیت به کار گرفته شود، کمترین دستاورد آن نمونه ی بالا است.

گاهی طرح کاغذ دیواری می تواند تکمیل و تقویت کننده ی کلیت فضای دکوراسیون شما باشد. چوب، مخمل، سایه روشن و این دست از المان های طراحی، کاغذ دیواری های محشر و هماهنگ با خود را می طلبند، مشابه شکل.

پس از کارهای گرافیکی بد نیست سری به کاغذ دیواری های طبیعی بزنیم. دیوار تصویر بالا را نگاه کنید، می توان با چسباندن یک کاغذ دیواری نقش چوب یا هر ماده(Material) ی دیگری را به فضای خانه دعوت کرد.

این یکی هم مشابه مثال قبل انتخاب شده، دیوار مقابل پانل یا ورق چوبی نیست، کاغذ دیواری طرح برجسته دارد و جلوه ی منحصر به فرد و ویژه ی خود را در اختیار طراحی داخلی منزل قرار داده است.

گاهی طرح طبیعی با هنر گرفیک ترکیب می شوند و زیبایی بالا را پدید می آورند. تا به حال فکر کرده اید که با استفاده از کاغذ دیواری یک نقاشی گرافیکی از منظره در روی دیوار منزل خود نصب کنید؟