چالش های دکوراسیون منزل ۲

چالش های دکوراسیون منزل ۲

در مقاله قبل به مطالعه اتاق های کوچک و دلگیر پرداخته و راحل هایی را برای بهبود آن بررسی کردیم . در ادامه بررسی مشکلات و چالش های رایج دکوراسیون داخلی با ما همراه باشید .

چالش شماره دو : دیوارهای خسته کننده!

از دیوارهای اتاق خسته شده اید ؟ شاید شما هم به دنبال راهی برای بازگرداندن جذابیت به آن با هزینه کم و تاثیرگذاری بالا باشید ، پیشنهاد ما اضافه کردن دو عنصر “رنگ” و “نقش” به دیوارهاست ؛ اما چگونه … ؟

در این مقاله به طور خلاصه به بررسی چند راه حل ساده و ارزان برای القای حس زندگی به دیوارهای محیط زندگی شما خواهیم پرداخت …

  • بکارگیری آثار هنری

اثر هنری روی بوم مورد علاقه تان را در اندازه های بزرگ و ترجیحا بدون قاب با استفاده از قلاب به دیوار آویزان کنید. سعی کنید قوانین تناسب را در نصب آنها در نظر بگیرید . اگر فضای مورد نظرتان از سبک مدرن پیروی میکند، انتخاب تعداد فرد (سه تایی ) برای جلوگیری از قرینه سازی توصیه میشود .

  • کاغذ دیواری

از کاغذ دیواری برای پوشش دیوار اصلی اتاق استفاده کنید ( و نه همه دیوار ها!) ، دیوار پشت سر تلویزیون در اتاق نشیمن یا دیوار پشت تخت خواب معمولا گزینه های مناسبی هستند .

  • رنگ

گزینه بعدی بکارگیری رنگ های پررنگ با تناژ قوی و مناسب با سلیقه خودتان برای دیوار اصلی است ( بازهم نه برای همه دیوارها!) .باید به نکته توجه داشت که در سال جدید میلادی رنگ های قوی و پر انرژی برای پوشش دیوارهای شاخص بسیار رایج شده اند .

  • قاب عکس های جذاب!

چیدمانی خاص از قاب عکس های مختلف و وسایل تزئینی روی دیوار تعبیه کنید . میتوانید گلچینی از عکس های خانواده را جکمع آوری کرده و آنها را در اندازه های کوچک و در تعداد بیشتر در کنار هم و روی دیوار جانمایی کنید .

  • شلف های دیواری

استفاده از شلف های دیواری برای قراردادن وسایل مورد علاقه ، کتاب و لوازم جانبی تزئینی، در تغییر فضای مورد نظر بسیار تاثیر گذار خواهد بود. از قراردادن وسایل سنگین و با حجم زیاد روی شلف خودداری کنید زیرا مممکن است مقاومت لازم برای تحمل آن را نداشته باشد .

نکته مهم این است : برای ایجاد تغییر  ، همیشه مختصر و مفید عمل کنید…