نور و رنگ در طراحی داخلی

یکی از مولفه هایی که عیار طراحی داخلی را ارتقا می دهد چگونگی بازی گرفتن از رنگ و نور و سایه ها است. اگر به دنبال ایجاد اتمفسری خاص، زیبا و دلنشین هستید نمی توانید از زیر بار انتخاب رنگ و چگونگی واکنش مولفه های دکوراسیون داخلی در مواجهه با نور طفره بروید.

لطفا عکس ها را ورق بزنید

به همین بهانه سفری کرده ایم به برزیل و آثار Juliano Camargo را از نظر گذرانده ایم. در تصاویری که در ادامه ارائه خواهد شد مشاهده می کنید که طراح چگونه از چوب، رنگ سفید دیوار، مبلمان پلاستیکی و بسیاری المان های ساده ی دیگر در بالاترین سطح ممکن استفاده برده است.

مثل همیشه هدف از ارائه ی نمونه های موفقِ طراحی داخلی در سراسر دنیا تاکید روی این موضوع است که هر گردی گردو نیست و آفرینش زیبایی ذوق، حرفه و تخصص را توامان می طلبد.

فضای داخلی و تضاد زیبایی که بین رنگ های مورد استفاده پدید آمده است را نگاه کنید؛ چگونه می توان المان هایی متضاد را در یک هارمونی کلی پدید آورد؟ پروژه ی حال حاضر در عین حالی که سادگی و اصطلاحا خاکی بودن را به همراه دارد به کلاسیک ترین طراحی های داخلی هم تنه می زند، حال کم کم به جایی می رسیم که در تیتر بیان کردیم، نگاه کنید که طراح چگونه از نور و رنگ و سایه بازی گرفته است ، به دکوراسیون داخلی آشپزخانه نگاه کنید:

امیدواریم از مطالعه ی موردی این مطلب لذت برده باشید. تیم طراحی ما سعی دارد از سراسر دنیا مثال و مصداق فراهم کند تا به شما نشان دهد وقتی از طراحی داخلی سخن می گوییم دقیقا منظور چیست. اگر به دنبال پدید آوردن فضایی هستید که هوش از سر ببرد و خارق العاده باشد، نیاز به هزینه و ریخت و پاش و خرید فراوان نیست، راه چاره استخدام متخصص و سپردن کار به کاردان است. در این راه کنارتان هستیم؛ کنارمان باشید.