نورپردازی در طراحی داخلی

آیا به نور، نورپردازی و روشنایی علاقه دارید؟
چگونگی استفاده از نور در طراحی داخلی
نمایشگاه های طراحی داخلی همواره پدیده های سودمندی هستند. بیشتر به این خاطر که مشخص می شود سال آینده چه خلاقیت هایی را شاهد خواهیم بود و این که به طور کلی طراحی دکوراسیون داخلی چه پستی بلندی هایی را تجربه خواهد کرد. در دوبی، رویدادی وجود دارد به نام Dubai Design Week که در آن به مدت هفت روز طرح ها و نوآوری های عالم طراحی داخلی به نمایش گذاشته می شود.
در حال بررسی این رویداد بزرگ بودیم که به نور و طراحی داخلی برخوردیم، برای ما جالب بود، امیدواریم که مرغ خیال شما را هم به پرواز در آورد.

با شرایطی که اقتصاد دنیا به طور عمومی دارد، به صورت ناخود آگاه آن طرح هایی باقی می مانند و به موفقیت می رسند که بتوانند در کمترین هزینه ی ممکن زیبایی خلق کنند. این زیبایی باید متنوع باشد، کاربردی باشد و به دل بشیند. از همه مهم تر از آن جایی که طراحی را نمی توان در چارچوبی خاص محدود کرد، باید نمونه ای که ارائه می شود آن قدر پیشرو باشد که مرزها و کلیشه های جاری را جابه جا سازد.
آن چه ما از این نمونه های طراحی برداشت می کنیم زیبایی منحصر به فردی است که ویژگی های بالا را تمام و کمال دارا است. هم از منظر زیبایی شناسی(aesthetic) و هم در بعد کارکرد(functionality) طرح های فوق العاده ای قابل مشاهده هستند.

توجه داشته باشید، نصب و اجرای یک ایده هم خود بحث دیگری است. به عنوان مثال گاهی چنین ایده هایی به ذهن تمامی ما می رسد، اما صنعتگری و تکنیک اجرای آن ها مولفه های گوناگون و گستره ی دیگری را می طلبد. به عنوان مثال نمونه ی زیر را نگاه کنید که چگونه لامپ در دل یک تابلو قرار گرفته است.

تکرار می کنیم، بلند پروازی حد و مرزی ندارد، این امر را می توانید در طرح های بی نظیر بالا مشاهده کنید. قبل از خداحافظی به خاطر داشته باشید هر مقاله ای که ارائه می دهیم به این معنی است که خود در آن حوزه دستی بر آتش طراحی و ساخت داریم، در نتیجه برای کسب اطلاعات بیشتر همواره می توانید با ما در تماس باشید.