نقش بتن در دکوراسیون داخلی

نقش بتن در دکوراسیون داخلی

نقش بتن در دکوراسیون داخلی

چرا گاهی می شود و گاهی نه؟

حکایت ساده شدن معما پس از حل شدن، در طراحی دکوراسیون داخلی به وفور اتفاق می افتد. گاهی پیش می آید که خلاقیتی چشممان را می گیرد، جان و جهانمان را احاطه می کند و در لحظه، لحظه هایمان جاری و ساری می شود، در این شرایط است که از خود می پرسیم، چرا به فکر خودمان نرسید؟

در این سطرهای محدود یک نمونه ی ناب و بی نظیر را برای شما تدارک دیده ایم، اگر به دنبال طراحی دکوراسیون داخلی هستید، حداقل تصویر بالا را به راحتی از دست ندهید!

متوجه بلوک های بتنی شدید؟

در این طراحی دکوراسیون داخلی، از بلوک های بتنی که عنصر سازنده ی سفت کاری هستند استفاده شده است. در روی زمین هم سبد پلاستیکی سیاه قرار دارد، پس چرا کلیت تصویر زیباست و لوکس و شیک؟

پاسخ ساده است، طراحی فوق کارِ یک طراح دکوراسیون داخلی چیره دست، کسی که کارش آفرینش زیبایی است و با دست خالی هم بزرگترین چالش های طراحی داخلی منزل را پذیرا است.

چرا گاهی می شود و گاهی نه؟

اگر این متن را تا به اینجا دنبال کرده اید حتما به طراحی دکوراسیون داخلی علاقه دارید، شاید هم تلاش هایی در منزل خود کرده اید و الان برایتان سوال شده که چرا گاهی مثل این نمونه کار موفقیت آمیز است و گاهی به شکست می انجامد.

برای پاسخ به این سوال دوباره باید از دید و منظره ی یک طراح داخلی به مساله نگریست، طراح داخلی ما در اینجا رنگ دیوار را دیده، کفپوش را مشاهده کرده، نیاز کارفرما به در اختیار داشتن کتابخانه را پرسیده و سپس متناسب با ذائقه ی او از هیچ، یک دکور، کتابخانه و میز تلوزیون درآورده است.

در مواردی که نمی شود و کار نمی گیرد مشکل اینجاست که شما یک مورد مصداق مثل همین مورد را مشاهده کرده و به دنبال بازسازی آن هستید، حال آن که طراحی دکوراسیون داخلی تقلیدی نیست و امری است وابسته به خلاقیت و البته علم.

اگر به دنبال خلق زیبایی هستید، روی ما حساب کنید، بهترین ها با ما محقق می شود.