نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با سبز تیره و دکوراسیون داخلی
سبز سبزم ریشه دارم!

در المان های طراحی دکوراسیون داخلی، “رنگ” یکی از مهم ترین مولفه ها است. گاهی دو طرح و چیدمان یکسان تنها به دلیل رنگ های متفاوت از زمین تا آسمان تفاوت دارند. تلاش ما بر این است تا همزمان توصیه هایی ارائه دهیم که هم قابلیت اجرایی شدن توسط مخاطب را به سادگی داشته باشند و هم عیار و سطح آگاهی جامعه را نسبت به طراحی دکوراسیون داخلی ارتقا دهند.
باری؛ اگر به دنبال طراحی منزل خود هستید و در سال جدید طرح و نقشی نو را مد نظر دارید شاید لازم باشد رنگ سبز تیره را در اولویت گزینه های اجرایی خود قرار دهید. فضای مد و فشن دنیا نشان می دهد که این رنگ زیبا و عمیق با آن حسِ مخملینِ منحصر به فرد می تواند جلوه ای خاص به دکوراسیون داخلی شما منتقل کند. با ما همراه باشید. در ادامه بهترین حالت های استفاده از سبز تیره در طراحی المان های داخلی منزل را ارائه داده ایم.

۱٫ در هماهنگی با رنگ های خنثی
اگر منزل شما پر است از رنگ های خنثی، به عنوان مثال اگر فضای کلی دکوراسیون داخلی کرم رنگ است سبز تیره یک انتخاب محشر برای اضافه شدن به محیط داخلی منزل شما خواهد بود.

۲٫ سبز و صورتی، ترکیبی مشهور
شاید اغراق نباشد اگر سبز و صورتی عالمِ دکوراسیون داخلی را رومئو و ژولیتِ نمایشنامه نویسی بنامیم. دو جنس متضاد اما هماهنگ و هم راستا.

۳٫ سبز در نقش کاغذ دیواری
توصیه ی ما این است که از ۴ دیوار فضای داخلی تنها یکی را منقش به طرح های محسور کننده ی سبز تیره سازید. نتیجه فوق العاده خواهد بود و چون و چرایی درکا نخواهد بود.

۴٫ ایجاد فضایی اشرافی با ترکیب طلایی و سبز
گاهی اوقات تلاش برای ایجاد فضایی اشرافی ناخواسته کار را به حس و حال تازه به دوران رسیدگی می رساند. اما قضیه جالب می شود اگر بدانید که می توان صلابت یک منزل ایرانی سنتی را حفظ کرد و در عین حال فضایی امروزی و لوکس به وجود آورد. کلیت فضا را سبز کار کرده و چند المان طلایی را به کار گیرید، نتیجه فوق العاده خواهد بود.

انتخاب رنگ سبز به این خاطر بود که اولا پیوند قدرتمندی بین ذائقه ی بصری ایرانیان با این رنگ احساس می شود و به علاوه اینکه سبز تیره امروزه یکی از رایج ترین رنگ های مورد استفاده در طراحی های داخلی است. درصورتی که راجع به این مطلب و به طور کلی به کارگیری رنگ در فضا و دکوراسیون داخلی نکته ی مبهمی در ذهن دارید خوشحال می شویم که پاسخگوی شما باشیم.