معرفی یک راهکار اجرایی برای دکوراسیون

معرفی یک راهکار اجرایی برای دکوراسیون منازل ایرانی

منزل ایرانی ها یک کتابخانه کم دارد!

بارها گفته ایم، بازهم می گوییم، طراحی داخلی تنها راجع به جلوه و زیبایی نیست، اگر چه این بخش از کار تاثیر و سهم قابل توجهی دارد، اما کارکرد، در خدمت اهداف ساکنین بودن و ایجاد آرامش ذهنی چیزی است که در ورای تمامی خواسته ها از طراحی داخلی قرار می گیرد.

در لابه لای یکی از بررسی هایمان مطلب هوشمندانه ای از یک زوج استرالیایی مشاهده کردیم و با خود گفتیم، این همان چیزی است که منازل ایرانی کم دارد. المان مد نظر ما در کمتر از یک روز کاری ساخته شده و هزینه ی ناچیزی در پی داشته، ادامه ی مطلب را مطالعه بفرمایید و در انتها پیشنهاد ما را بررسی کنید.

دکوراسیون داخلی در خدمت پرورش فرزندان ایرانی

ایده ی فوق بر اساس این دیدگاه استوار شده که جذابیتی بسازد، قدرتمند تر از تلوزیون. برای این کار ابتدا طرح کلی روی کاغذ به صورت گرافیکی تصویر شده و سپس قطعات کوچک آن برای ساختن یک کل واحد به خدمت گرفته شده اند.

در این بین یک مولفه ی سازه ای هم مد نظر بوده و آن قرار دادن یک ورق مستحکم روی دیوار است تا تنش های وارده بر دیوار باعث خرابی نشود.

تنها با تغییرات کوچک طراحی داخلی می توان زندگی را زیباتر ساخت

در ابتدای بحث آوردیم که کارکرد طراحی داخلی زیباسازی توامان با افزایش عملکرد است. به خصوص در صورتی که در منزل کودک دارید می توانید از ظرفیت منزل خود برای تعمیق باورها و ارزش های آموزشی بهره بگیرید، کودکی که زیاد بازی می کند، تلوزیون می بیند را با مثال بالا می توان به راه آورد، اما شاید مشکل شما چیز دیگری باشد، به عنوان مثال تحرک پایین فرزند، می توان با یک سری تغییرات ساده در فضای داخلی منازل ایرانی، کاری که در دنیا انجام می شود را ماهم عملی سازیم، در نتیجه مشورت با ما روی چنین مسائلی ضرر ندارد. با ما تماس بگیرید.