طراح دکوراسیون داخلی

طراح دکوراسیون داخلی

تحقق رویای تبدیل شدن به یک “طراح داخلی”
از خانه داری و بازاریابی تا شرکت طراحی داخلی

وقتی که از دکوراسیون، به ویژه طراحی داخلی سخن می گوییم، باید چنین ذهنیتی وجود داشته باشد که بحث از یک تخصص و شاخه ی فنی(هنری) است. به معنای دقیق تر شما نمی توانید یک طراح داخلی شوید در صورتی که آموزش های لازم را ندیده باشید، همان طور که یک طبیب بدون رفتن به دانشکده ی پزشکی قادر به پیچیدن نسخه ی شما نیست.
باری، این قسمت را یه یک بانو اختصاص داده ایم که مسیر زندگی خود را از طریق پرداختن به دریافت خدمات آموزش طراحی داخلی تغییر داد و امروز استودیو شخصی طراحی دکوراسیون خود را دارد و در نشریات معتبر در قسمت Home & Interiors قلم می زند. این شما و این Kate Stephenson و سرگذشت جالبش در دنیای طراحی داخلی.

“برای دوازده سال کاری را می کردم که علاقه ی چندانی به آن نداشتم. بازاریابی و خانه داری بخش اعظم زندگی من را شکل داده بودند، ما با از آب و گل در آمدن فرزندانم به این نتیجه رسیدم که زمان من فرا رسیده، شروع به تحقیق درباره ی دوره های آموزشی طراحی داخلی کردم. در نهایت انتخاب من The National Design Academy بود و قدم گذاری به دنیای بیکران طراحی داخلی از این جا آغاز شد. طراحی داخلی یک پروسه و طی مسیر است. قرار نیست که به درون یک اتاق برویم و با خود بگوییم، بسیار خب استایل و فرم کلی را تغییر دهیم، بلکه سفری است که در آن طراح داخلی سعی می کند مخاطب و کارفرمای خود را همراه خویش سازد، طرح های مختلف را به او نشان دهد و درباره ی طیف وسیعی از ایده ها باهم چانه زنی کنند. بالاخره در سال ۲۰۱۶ آموزش های من به پایان رسید و کار خود را از یک دفتر خانگی شروع کردم و امروز استودیو خودم را دارم، آن چه فراگرفتم را توسعه می دهم و با مشتری ها حرفه ای کار می کنم.”
در صورتی که به طراحی داخلی، کورس هایی که در این حوزه گذرانده می شود و چند و چون دکور کردن علاقه دارید، شاید بتوانیم با هم تبادل نظری داشته باشیم. با ما تماس بگیرید.