طراحی ویلا

۱۰ مثال از طراحی داخلی محیط های زیر ۱۰۰ متر به همراه پلان معماری

طراحی داخلی زمانی که بودجه ی محدود داشته باشد و فضای کوچک چالش برانگیز است. البته یک طراح یا معماری داخلی چیره دست و با تجربه است که می تواند در همین شرایط، خواسته های کارفرما را به طور حداکثری برآورده سازد.

برای اینکه نشان دهیم طراحی داخلی و معماری دست در دست هم، هر ناممکنی را عملی می سازند سراغ انتخاب چند پروژه ی زیر صد متر رفتیم. علاوه بر اینکه پروژه ی نهایی را قرار می دهیم، پلان اولیه ی معماری هم در اختیار شما قرار می گیرد تا متوجه شوید چگونه می توان از مس، طلا کیمیا کرد.

۷۰ متر مربع، ویلایی و دل باز

تمامی پروژه هایی که ارائه شده اند در زیر صد متر، و اکثرا ۷۵۰ فوت مربع، معادل ۷۰ متر مربع مساحت دارند.

 

پروژه و پلان هایی که مشاهده کردید همه آخرین طراحی های ۲۰۱۸ بوده اند که با حداقل بودجه و در کمترین فضا موفق به کسب رضایت کارفرما شده اند. وقتی به این موضوع اشاره می کنیم که می توان با تکیه بر معماری و طراحی داخلی در دل فضاهای تنگ پروژه هایی اعجاب انگیز آفرید سخن اغراق آمیزی بر زبان نرانده ایم.

برای دریافت بیشتر اطلاعات راجه به طراحی داخلی ارزان و مدرن در فضاهای کوچک هم می توانید به ما مراجعه کنید و هم به سایت های مشابه انگلیسی زبان. به عنوان مثال پایگاه اینترنتی archdaily.com در ازای عضویت به شما این امکان را می دهد که پلان پروژه های اجرا شده را ذخیره سازید و کار خود را بر اساس الگوهای مدون پیش ببرید.

یک طراح داخلی در فضاهای بسته برای شما ۴ دستاورد مهم به ارمغان می آورد.

  1. بالاترین بهره وری را از کمترین فضا دریافت می کند؛
  2. در پروسه ی ساخت کمترین مصالح را خرج می کند و هدر رفت وسایل حداقل است؛
  3. آینده ی کار را قبل از شروع به شما نمایش می دهد و از این طریق غافلگیر نخواهید شد؛
  4. با طراحی منعطف تغییرات آینده را برای شما میسر می سازد.