طراحی مبلمان

طراحی مبلمان

صندلی هایی که فضای داخلی را می درخشانند
چگونه به فضا روح بدهیم؟
وقتی از یک اتاق که طراحی کسل کننده و ضعیفی دارد سخن به میان می آوریم، نا خود آگاه راهکارهایی که داده می شود تغییر رنگ، یا قرار دادن یک المان جدید روی آن و به طور کلی این دست از طرح ها است. اما در این قسمت می خواهیم راهکاری دیگر نشان دهیم، “صندلی ها” عناصری هستند که رویشان دست گذاشته ایم، این صندلی ها هرکدام می توانند از خود ظرفیتی نمایش دهند که کیفیت و عیار طراحی داخلی را به طور کامل دستخوش تغییر کند.

صندلی ها نسبت به قیمتی که دارند کارکرد و زیبایی قابل توجهی را در اختیار شما قرار خواهند داد. انعطاف این المان های دکوراسیون داخلی بی نظیر است و تقریبا در هر فضایی جای می گیرند. نکته ی دیگری که معمولا درباره این صندلی ها دیده نمی شود تنوع طرح و سبکی است که دارند. از یک نقش و نگار مینیمال تا انتخابی کلاسیک، همه ی گزینه ها روی میز خواهد بود.
اگر نظر ما را می خواهید، بهترین مکان برای بهره گرفتن از ظرفیت صندلی ها، گوشه های خلوت و ضعیف اتاق خواب و نشیمن است. یک صندلی با طرحی مخصوص و منحصر به فرد می تواند روح بی نظیری درون محیط داخلی منزل شما بدمد.

امری که درباره ی المان و فاکتورهای طراحی دخلی به طور مکرر مورد تاکید ما قرار داشته است، لزوم توجه به کارکردها است. به بیان دقیق تر همواره نباید روی ظاهر وسواس به خرج داد، اگر طرحی هر چند غیر معمول می تواند گرهی از کار شما بگشاید، عیبی ندارد، سراغش بروید و رویش دست بگذارید.
مثل همین صندلی های بلند و براق فلزی.

مطلب آخر این که درباره ی جنس صندلی هایی که قرار است فضای شما را تازه و شاداب سازند هم ذهنیت محدودی نداشته باشید، چوب، فلز، روکش مخمل یا بافته ای سبد مانند، مهم نیست، مهم این است که به چشم زیبا جلوه کند و کارکرد و عملکردی جدید به منزل شما بیافزاید. در یک کلام، قرار است فضایی مرده از منزل شما را زنده کند.