طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی به طور مستقیم روی قیمت منزل شما تاثیر می گذارد

این قسمت؛ بررسی قدرت رنگ سرویس های بهداشتی

استفاده از تکنیک های طراحی داخلی، نه تنها کیفیت زندگی روزمره ی شما را ارتقا می دهد، بلکه می تواند دستاوردهای مالی قابل توجهی داشته باشد. حتی سرویس بهداشتی منزل شما، اگر دکور شود، این توانایی را دارد که شرایط را زیر و زبر کند. شوخی نمی کنیم، بررسی های freshome.com نشان می دهد که منازلی با رنگ آبی سرویس، تا بیش از پنج هزار دلار گران تر فروخته می شوند. در نتیجه، اگر آبی رنگ مورد علاقه ی شما است، خوش شانسی بزرگی درب خانه اتان را زده.

در بین آبی ها اما، رنگ روشن یا فیروزه ای، محبوب ترین است و بیشترین قابلیت ایجاد تغییر را دارد. تصاویر را نگاه کنید و هدف را بر این قرار دهید تا سرویس و حمامی که به منزل خود شباهت دارد را پیدا کنید، سپس با همسان سازی، کار را به انتها ببرید.

همان طور که مشاهده می کنید، نیازی نیست از بالا تا پایین را به طور کامل رنگ آمیزی کنید، از میانه پروژه تا سقف، یا از کف تا میانه هم جواب است. اما انتخاب هارمونی رنگ ها و طرح های مکمل هم نیاز به بررسی دارد، پیشنهاد می کنیم در این باره با یک طراح داخلی مشورت کنید.

اما اگر در طراحی داخلی، ذائقه ی بومی و وطنی شما برجسته باشد، می توانید با بهره گیری از هنرکاشی کاری، در طرح و نقش های مدرن، فضایی منحصر به فرد ایجاد کنید.

نیازی به تاکید نیست که هرچه خلاقیت بیشتری به خرج دهید، نتیجه ی نهایی زیبا و محسورکننده تر خواهد بود. بارها گفته ایم و گفته اند که خلاقیت باید روی مرز اصول طراحی و خواسته های کارفرما حرکت کند، به این امر توجه داشته باشید و با اطمینان در مسیر خلق زیبایی گام بردارید.