طراحی دکوراسیون داخلی عجیب

طراحی دکوراسیون داخلی عجیب می شود

سفری به نیمه ی ناشناخته ی دکوراسیون داخلی

مشخص نیست چرا و چگونه، اما واقعا هستند افرادی که دوست دارند اعضا و المان های طراحی داخلی دکوراسیون شان رنگ و بوی ترس و اضطراب داشته باشد. از آن جا که رسالت اصلی یک طراح داخلی و به طور کلی طراحی داخلی برآورده ساختن نیاز و علاقه ی مخاطب است، در این راستا هم دستورالعمل و راهنمایی هایی وجود دارد.

موضوع را خیلی عجیب نبینید، همانطور که ذائقه ی غذا یا سلیقه ی لباس تفاوت دارد، در دکوراسیون داخلی هم خواسته های مختلفی مشاهده می شود. در فرهنگ غربی زمان رسیدن به این دست خواسته های عجیب هالووین است، اما شاید بتوان راه های ساده ای یافت تا این تکنیک ها را در دکوراسیون داخلی هم به کار گرفت. سخن آخر اینکه اگر در دسته ی اعضای علاقه مند به ژانر طراحی ترسناک دکوراسیون نیستید، وسایل و مولفه هایی که به کار گرفته شده تا احساس اضطراب ایجاد شود را مد نظر داشته باشید تا در زمان مقتضی آن چه را می خواهید به وسیله ی آن ها محقق سازید.

به خاطر داشته باشید، محیط یا مساحت مشخصی از دایره، که به صورت شکسته شکسته و با زوایای تند و خشن کار شود، می تواند روح شما را به تشویش بکشد. اگر علاقه مند به اضطراب هستید حتما این تکنیک ساده را در طراحی گنجه های منزل خود به کار بگیرید و اگر این گونه نیست، تا حد امکان از اضلاع شکسته اجتناب و دوری کنید.

طبیعت آرامش بخش است و زیبا، اما گاهی از دل یک قاب، یا به کل هر المان ساخته ی دست بشر، ناگهان و بی مقدمه شاخه ی درختی بیرون زده باشد دیگر نمی توان روی آرام طبیعت را حس کرد. تلفیق المان های طبیعی با ساخته های دست بشر همواره می تواند در سطوح اغراق آمیز، استرس زا باشد.

مشابه المان های فیزیکی، کاغذ دیواری یا طرحی که به پرنده ای جان بخشیده هم هراس مخصوص به خود را دارد.

قاتلین و مجرمان سریالی از طعمه های خود یادگاری بر می دارند، شما که چنین شرایطی ندارید شاید با استفاده از یک گلدان طرح اسکلت انسان کارتان راه بیافتد!

سایه ها را دریابید. استفاده و بهره گیری از سایه همواره می تواند چه در فیلم ها، چه در گرافیک و چه در دکوراسیون داخلی کارکرد مخصوص و منحصر به فرد خود را دارد.