طراحی داخلی ۲۰۱۸

طراحی داخلی ۲۰۱۸ به انتخاب National Design Academy

سفری به قوی ترین ترند های طراحی داخلی امسال

 در این نوشتار بار دیگر سراغ طرح های ترند رفته ایم. آکادمی معتبر National Design با تکیه بر طراحان داخلی قدرتمندی که در اختیار دارد و البته رصد کردن مدام دنیای طراحی دکوراسیون داخلی، چند سبک طراحی را برای سال ۲۰۱۸ به عنوان نامزدهای اصلی کسب محبوبیت و رواج و فراگیری جامع، معرفی کرده است. در سطرهای آینده نگاهی خواهیم داشت به انتخاب های این آکادمی.

Terrazzo

طرح و سبک فوق که Terrazzo نامیده می شود محصول آن دیدگاهی است که می گفت، شخصیت، علایق و آن چه کارفرما دوست دارد، می تواند در قالبی زیبا به کار گرفته شود، بی آن که ترس از ساختار شکنی بیش از اندازه نتیجه ی نهایی کار را به خطر بیاندازد.

تفاوتی نمی کند که چه سبک، طرح و یا فضایی خمیرمایه ی اصلی پروژه باشد، مهم روح و شکل رنگ هایی است که به روی زمینه ی تمیز و روشن پاشیده می شوند، گاهی می توانند فضایی مدرن پدید آورند و گاهی دیگر کاملا شخصی هستند.

Dark Woods

استفاده از چوب های تیره، ترند دیگری است که این روزها در عرصه ی طراحی داخلی به سرعت می تازد و پیش می رود. تفاوتی نمی کند که رنگ اصلی و پس زمینه ی شما روشن باشد یا تیره، حضور چوب های تیره وقار خاصی به محیط اعطا خواهند کرد.

تا به حال دو طرح و سبکی که معرفی شده اند تا حدود زیادی در طبقه بندی کارهای مینیمال قرار می گیرند. هم Terrazzo و هم به کار بردن چوب های تیره، البته که امکان استفاده ی ترکیبی از این دو سبک هم مقدور خواهد بود.

New Metallic

در نهایت باید سراغ فلزات برویم. حضور این المان های درخشان می تواند در قسمت های مختلف فضای داخلی حس و حال طرح های مدرن را به فضای داخلی اعطا کند. تفاوتی نمی کند چه رنگی باشد، مهم ظرافت و دقت و هوشمندی طراحی است.