طراحی داخلی پذیرایی و نشیمن

طراحی داخلی پذیرایی و نشیمن

طراحی داخلی پذیرایی و نشیمن

راه حلی مینیمال برای تلفیق جنب و جوش بیرون و سکون درون

طراحی داخلی پذیرایی و نشیمن در حالت کلی در زمره ی چالش برانگیز ترین بخش های طراحی داخلی دکوراسیون قرار می گیرد. این امر به ویژه در عصر ما پیچیدگی های بیشتری پیدا کرده. منظور از عبارت قبل این است که با تنوع سازه ها، پلان های متنوع و اقتضاعات گوناگون بشر، هر فضایی دکوراسیون مخصوص به خود را می طلبد.

در این قسمت از سری مقالات خود سراغ طراحی داخلی پذیرایی و نشیمن آمده ایم. پیشنهادی که ارائه می دهیم در تصویر مشخص است، برای صرفه جویی در فضا و البته ایجاد جلوه ی ظاهری زیبا، اشیایی که در بیرون استفاده می کنید، اما به طور موقت نیاز به نگهداری در داخلی دارید را روی دیوار متصل(آویز) کنید.

طراحی داخلی پذیرایی و نشمین، شرح یک راه حل

آن چه به دیوار متصل می کنید، تنها برای نگهداری قاب تصویر و عکس نیست، گاهی می توان اشیای بزرگتر همچون دوچرخه را هم به آن آویز کرد. پیشنهاد ما به عنوان دوچرخه را می توانید با مصداق های مختلفی که در نظر دارید جا به جا کنید.

درباره ی دوچرخه اما به خصوص برای افرادی که در آپارتمان زندگی می کنند این دغدغه همیشه وجود دارد که وسیله ی خود را کجا قرار دهند، در راهرو؟ کنار دیوار؟ درون اتاق؟ نه می توان از دیوار استفاده کرد.

حال می توانیم مثال را گسترش دهیم، به عنوان مثال شما در منرل خود گیاه نگه می دارید؟ آن ها روی تراس و یا اگر منزل ویلایی است در حیاط قرار دارند؟ اگر در زمستان ناچار به وارد کردن آن ها به محیط داخلی هستید، آویز کردن یک راه بی نظیر برای طراحی پذیرایی و نشیمن شما است.

این کار را می توانید با انواع و اقسام وسایل امتحان کنید. هم منزل خود را زیبا می کنید، هم از فضا بهینه بازی می گیرید.