طراحی داخلی مغازه

طراحی داخلی مغازه، ۷ ویترین خیره کننده از سراسر دنیا

اگر تنها پسوندی که برای طراحی داخلی می شناسید، منزل است، باید بگوییم که سخت در اشتباهید، مغازه یا آن چه انگلیسی زبان ها Retail می نامند، خمیرمایه ای است فوق العاده در دست طراحان داخلی. بسیار خب، این شما و این ۷ نمونه بی نظیر از طراحی داخلی مغازه در سراسر دنیا.

۱٫ پروژه : Adeam @ Ginza Six
شرکت اجرایی طراحی داخلی: Happenstance Collective
محل اجرا: توکیو
شرح پروژه: حضور فلز در کنار نقش و نگار زیگزاگی کف این احساس را به چشم بیننده منتقل می کند که با فروشگاهی مواجه است که تا ابد ادامه دارد، اینگونه عظمت به یک مغازه هدیه شده است.

۲٫ پروژه: Hunke Optik
شرکت اجرایی طراحی داخلی: Ippolito Fleitz Group
محل اجرا: لودویگزبورگ، آلمان
شرح پروژه: از بین محصولات حاضر در قفسه ها عینک مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید، روی یک میز نشسته و بی دردسر کنترل کنید که روی صورتتان راحت است یا خیر. یک طراحی هوشمندانه داخلی برای مغازه ی عینک فروشی.

۳٫ پروژه: Phat Soles
شرکت اجرایی طراحی داخلی: Ippolito Fleitz Group
محل اجرا: لودویگزبورگ، آتن
شرح پروژه: نور پردازی حرفه ای در کنار استفاده از اجزای طراحی داخلی که همه محصولات بازیافتی هستند مولفه های اصلی طراحی داخلی این کفش فروشی به حساب می آیند.

۴٫ پروژه: Dior
شرکت اجرایی طراحی داخلی: Labvert
محل اجرا: پاریس
شرح پروژه: یک عینک فروشی بی نظیر دیگر، رنگ طلایی روی نرده ها و هماهنگی با فضای داخلی، در کنار تصویر عدسی مانندی که روی شیشه ی ویترین قرار دارد جای هیچ حرف و حدیثی راجع به کیفیت این طراحی داخلی را باقی نمی گذارد.

۵٫ پروژه: Cañamiel
شرکت اجرایی طراحی داخلی: MATERIA
محل اجرا: مکزیکوسیتی
شرح پروژه: جلوه ی این مغازه ی قرار گرفته در جغرافیای لاتین را نگاه کنید، هنر طراحی داخلی مغازه این بوده که هیچ وسیله ی جدیدی را به آن معنا خریداری نکرده و تنها با تغییر چیدمان دکوراسیون این مغازه را به این شکل در آورده.

۶٫ پروژه: Max Mara
شرکت اجرایی طراحی داخلی: Duccio Grassi Architects
محل اجرا: نیویورک
شرح پروژه: تکینک های هنری Tuscan در کنار نما و تغییر سنگ معبر به سبک Ceppo di Gré در دل نیویورک یک کار کلاسیک ایتالیایی پدید آورده است.

۷٫ پروژه: Warby Parker
شرکت اجرایی طراحی داخلی: JRM Construction Management
محل اجرا: سانتا مونیکا، کالیفرنیا
شرح پروژه: تمام شیشه کار شدن نمای پروژه، قرار دادن یک قفسه ی چوبی پشت آن و از همه مهم تر یک میز پاسخگویی در میان مغازه روی هم رفته یک طراحی داخلی قابل قبول مغازه را پدید آورده اند.
در آینده به این موضوع خواهیم پرداخت که طراحی داخلی مغازه ی شما چه تاثیری می تواند روی روند فروش داشته باشد، اما تا به اینجا به همین قدر بسنده می کنیم که خلق زیبایی در محیط کار هم تخصص نیاز دارد و آن را جدی بگیرید.