طراحی داخلی دفترکار

طراحی فضای تجاری، وسیع اما بدون دیوار
در این مطلب پروژه ای تجاری به مساحت ۲۱۰ هزار فوت مربع در سیلیکن ولی را مورد اشاره قرار می دهیم. ایده ی پروژه ی San Mateo office of technology company Medallia از نحوه ی توسعه ی شهرهای اروپایی، هند و افریقای جنوبی گرفته شده است. گسترش و کشیدگی فضا در محیطی مسطح بدون پیروی از یک الگوی ریاضی.
آن طور که تیم طراحی پروژه در interiordesign.net اظهار کرده اند دلیل انتخاب طرحی به این شکل به خاطر بین المللی بودن مشتریان و طرف حساب های شرکت بوده است. نکته ی جاب در طراحی داخلی این فضای اداری/تجاری این است که واقعا بعضی از قسمت های داخلی این فضا، یادآور الگوهای تصویری شهرهای مذکور هستند و نام اسلو، لندن و غیره را بر خود دارند. نکته ی آخر این که در انتخاب المان های داخلی(مثلا مبلمان ها) بازهم تنوع فرهنگی در نظر گرفته شده است.

تصاویر فوق بارِ قهوه ی همکف را نمایش می دهند، باری که تهیه ی یک قهوه ی ساده در آن قیمت گزافی خواهد داشت.

در فضای داخلی از پانل هایی استفاده شده تا محیط را آکوستیک نگاه دارند و از ایجاد جریان سیال صدا جلوگیری به عمل آورند.

کاغذ دیواری و به وجود آوردن محیطی دنج برای طراحی اتاق های ملاقات.

این یکی نیازی به توضیح دارد؟ نقش نگاری یک قاره بر روی چوب!

فضایی برای استراحت و لحظه ای فراغت از کار شاید هم چند کلمه ای درد و دل.

همان طور که گفته شد طراحی داخلی در هر قسمت نشان و استعاره ای است از یک شهر دنیا. این پروژه به این خاطر انتخاب شده بود تا نشان دهد می توان فضای تجاری خلق کرد پویا و فعال، پر از رنگ و انرژی و از همه مهم تر دارای مفاهیم بزرگ تجاری.
همان طور که یک شرکت تجاری می تواند متناسب با مشتریانی که دارد سراسر دنیا را در محیط داخلی خود خلق کند، شاید شما هم بخواهید بسته به تجارت خود فضای شرکتی را طراحی کنید، اگر این طور است با ما تماس بگیرید، متخصصان ما آماده ی ارائه ی خدمات به شما هستند.