طراحی داخلی در لبنان

تجربه ی آرامش در تلاطم یک شهر پر آشوب

شاید سخن گفتن از احتمال برپایی سازه ای آرام، در مرکزِ شلوغ ترین شهر ایران، سخت و به دور از واقعیت جلوه کند؛ اما این طور نیست، اگر در قلب بیروت این کار شده چرا در تهران نشود؟ ما معتقدیم با جادوی طراحی داخلی هر امری ممکن است و برای اثبات حقانیتِ این مدعا نه تنها از خودمان، بلکه از سایرین هم شاهد و سند فراوان ارائه می دهیم.

تصاویر بالا را نگاه کنید؛ منظره ی بیرون، ساختمان های نیمه کاره و تاورکرین زردی که نشان از هیاهو و جنبشی غیرقابل وصف دارد؛ اما کمی نزدیک تر آرامشی وصف ناشدنی در فضای داخلی این آپارتمان موج می زند. و این همان جادویی است که مدام سر زبانمان جاری و ساری است؛ جادوی طراحی داخلی.

یک بار دیگر اما این بار با دیدی تخصصی سعی در شناسایی المان های طراحی داخلی این پروژه خواهیم داشت. کف، مبلمان، مولفه های تزیینی و دیگر هیچ؛ یک سری اجزای ساده و طبیعی که در کنار هم مانند ارکستری متشکل از نوازنده های کارکشته خوش می نوازد و درس هارمونی می دهد.

اگر نظر کارشناسی بخواهید جادوی این طراحی داخلی بیشتر محصول همکاری رنگ خاکستری بتنِ کف و چوب های به کار گرفته شده در فضا است. اما این که چگونه با چه نسبت و چه چیدمانی این فضا خلق می شود امری است که از یک فضا به فضایی دیگر متغیر است و اگر و اما بسیار دارد.

اگر می توان در مرکز بیروت، یکی از پرتلاطم ترین شهرهای دنیا چنین الماسی تراش داد، چرا به دنبال قرار دادن نگین این انگشتر در شهر خودمان نباشیم؟ توجه داشته باشید که چگونگی ایجاد فضاهای داخلی که المان و شلوغ کاری کم دارند اما در عین حال زیبا هستند و دلربا در زمره ی پیچیده ترین شاخه های طراحی داخلی قرار می گیرد اما بازهم خلق آن ها دور از دستان تیم های حرفه ای طراحی داخلی نیست. اگر به دنبال خلق الماس هستید؛ با ما تماس بگیرید، فارغ از هیاهوی زمانه، در فاصله ای چند متری برای شما یک حیاط خلوت بی نظیر خلق می کنیم.