طراحی داخلی با رنگ و بوی تابستان

طراحی داخلی با رنگ و بوی تابستان ، دقیقا از چه سخن می گوییم؟

به بهانه ی فروش منزل ساحلی شکیرا در میامی

شکیرا، همسر پیکه و خواننده ای که شهرت خود را با ترک های “Hips Don’t Lie” و “Chantaje” به دست آورد، در ساحل میامی، منزلی شش خوابه دارد و قصد فروش آن را کرده است. جالب است بدانید که ارزش این ملک بالای یازده میلیون دلار تخمین زده شده و سبک طراحی دکوراسیون آن رنگ و بوی خاور میانه ای دارد.

دلیل اینکه این مطلب برای ارائه به شما انتخاب شد، اولا جذابیت ارائه ی خبری از ذائقه ی دکوراسیون یک سلبریتی بود و ثانیا، بررسی مولفه هایی که می توانند با اتکا به ساختارهای خاورمیانه ای، رویای تابستانی هر فردی را محقق سازند. وقتی تصاویر را نگاه می کنید، خیلی به این فکر نکنید که ارزش و مساحت و محل قرارگیری این ملک کجاست، بلکه توجه خود را روی درآوردن الگوهای طراحی متمرکز سازید.

اگر بخواهیم شبیه یک بنگاه معاملات املاک عمل کنیم، باید اطلاعات تکمیلی و مشخصات پروژه را هم در اختیارتان قرار دهیم. مشکلی نیست، این سازه، در دهه ی پنجاه میلادی ساخته شده و مشرف به ساحل Biscayne Bay می باشد. مرز مشترک ملک با ساحل حدودا صد فوت است و در داخل آن استخرهایی متناسب با شرایط کلی طراحی کار شده است. اگر دوست دارید با مت دیمون، ریکی مارتین و جنیفر لوپز همسایه شوید، کافی است یازده میلیون و ششصد و چهل و هشت هزار دلار ناقابل آماده کرده و به حساب خانم شکیرا واریز کنید، او هنوز فروشنده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، المان های طراحی دکوراسیون تابستانی جای جای این پروژه موج می زند. منظور استفاده از رنگ های روشن، بهره گیری از نور و تجلی حداکثری نمای آب و دریااست. در ضمن از یک اصل اساسی غافل نشوید، زیبایی از دل وقار و سادگی بیرون می آید، نه شلوغ کاری و عدم انسجام در طراحی.