طراحی داخلی اتاق نشیمن

طراحی داخلی اتاق نشیمن

سیر تا پیازِ طراحی داخلی نشیمن

نشیمن های دارای طراحی داخلی استاندارد یک ویژگی مشترک دارند؛ همه مورد رضایت ساکنینشان قرار دارند. برای شروع طراحی داخلی یا چیدمان دکوراسیون بی نهایت نکته و اصل پایه ای وجود دارد اما مساله اینجاست که کار باید بر این منوال پیش رود: شما چه احتیاج دارید؟

همان طور که می دانیم نشیمن مکانی است برای تعامل و معاشرت اجتماعی، گردآمدن اعضای خانوداده و دوستان برای تماشای یک برنامه فوتبال، یا حتی شاید صرف شام و ناهار. در نتیجه توصیه ی ما این است که قبل از خرید هر مبلمان یا عضوی از دکوراسیون، سطرهای پیش رو را مد نظر داشته باشید.

ایده های طراحی نشیمن را از کجا بگیریم؟

علاوه بر این که سایت ما پایگاهی است پر از نمونه کار و ایده و شاخص های طراحی، کارشناسان حرفه ای و کارکشته ای در اختیار داریم که می توانند در بالاترین سطح به شما برای طراحی داخلی و چیدمان دکوراسیون مشاوره دهند. در نتیجه اگر به دنبال ایده ی اولیه هستید می توانید روی ما حساب کنید.

طراحی نشیمن از کجا آغاز می شود؟

بستگی به ابعاد فضایی که در اختیار دارید کار تفاوت دارد. اگر محیطی وسیع را انتخاب کرده اید کفپوش، قالیچه و فرش به المان های پرده، مبلمان و تزئینات جانبی اضافه می شود. اما اگر آزادی عمل شما محدود شده است بیشتر تمرکز شما معطوف به دیواره ها و استفاده ازکاغذ دیواری مناسب و طرح و نقش و نگاره ی با کیفیت خواهد بود.

توجه داشته باشید که طراحی داخلی علم و هنری است هارمونیک؛ یعنی تمامی عناصر حاضر در یک فضای داخلی در ارتباط با هم عمل می کنند.

رنگ دیوارها چه باید باشد؟

اتمسفر نشیمن باید به طور حداکثری سازگار با روح و روان آدمی طراحی شود. از این رو دوباره موضوع باز می گردد به ابعاد فضا و همچنین سلیقه و ذائقه ی فرد اما به طور کلی در محدودیت فضا رنگ های روشن به خصوص سفید کار راه انداز هستند و فضاهای بزرگ حتی جنس های مخملی و نقش و نگار روی سطوح را هم پذیرا هستند.

اما برای اینکه پروژه ی شما دقیقا چه رنگی را به چه صورت دریافت کرده و می طلبد، توصیه می کنیم حتما با یک متخصص طراحی داخلی مشورت کنید.

سبک های برجسته ی طراحی نشیمن کدام اند؟

بعید است فراموش کنید اما طراحی داخلی اقیانوسی وسیع است. ما دربالا اشاره هایی داشتیم اما درباره ی کف چه؟ نکته های دکوراسیون فضاهای نامنظم چه می شود و بسیاری از این سوال ها. در نتیجه پیشنهاد ما این است؛ از بین نمونه کارهای مینیمال، کلاسیک، مدرن و غیره آن سبکی که بیشتر به ذائقه ی شما شبیه است را انتخاب کرده و سپس با جزئیات فضای خود به یک طراح داخلی برجسته مراجعه کنید.