طراحی داخلی آپارتمان

طراحی داخلی آپارتمان

بوداپست، مجارستان، چرا که نه؟

 

هدف طراحی داخلی خلق زیبایی است و خلاقیت، زیبا است. هرجا که رنگ و بویی از نوآوری احساس شود تیم ما آماده است تا مثل بخش خبر شبکه های تلوزیونی آن را پوششِ ویژه دهد. در ادامه ی سفرهای مجازی امان به سرتاسر دنیا این بار از پایتخت مجارستان، بوداپست سردرآوردیم و حیفمان آمد غوغایی که تیم طراحی Margeza Design Studio به پا کرده است را پوشش ندهیم. در این نوشتار طراحی داخلی آپارتمانی را بررسی می کنیم که منظره ی پنجره هایش یکی از زیباترین بناهای بوداپست، پارلمان مجارستان است.

طراحی داخلی در این پروژه رسالت خود را خلق زیبایی و شادی قرار داده است. نور و رنگ و المان های ارجاعی عناصر اصلی شکل دهنده ی کار هستند به عنوان مثال قالیچه ای که در تصویر بالا کف زمین قرار گرفته شکل بوداپست است و با رنگ محل قرار گیری تقریبی سازه رویش مشخص گشته است. حال تصویر زیرا را بررسی کنید تا بهتر متوجه این موضوع شوید که وقتی می گوییم نور و رنگ زیبایی آفریده اند دقیقا از چه سخن می گوییم:

به پنجره ی قرار گرفته در محیط اصلی نشیمن نگاه کنید، یک تصویر سینمایی بی نظیر از فعالیت های زنده ی پایتخت یک شهر اروپایی. می توان طرحی بهتر از این برای طراحی داخلی یک آپارتمان در این جایگاه متصور بود؟

سفری به داخل آپارتمان

نقش و نگار کار شده در محیط داخلی را نگاه کنید، تقابل خطوط شکسته و منحنی های انعطاف پذیر که نور و سایه ها را به خدمت می گیرند و رنگ خورشید را به داخلی خانه می پاشند، برای اینکه بهتر به تاثیر این طراحی داخلی مدرن پی ببریم نیاز است تا برشی دیگر از این طراحی را نمایش دهیم:

ادامه ی استراتژی مذکور در خصوصی ترین فضاها هم دیده می شود و محدود به محیط عمومی منزل نمی شود:

طرح های داخلی مدرن با ذائقه ی شما همخوانی دارد؟ ما چند تیم طراحی داخلی در اختیار داریم که حوزه ی فعالیت مشابه دارند، با ما تماس بگیرید تا بیشتر صحبت کنیم.