طراحی حیاط ویلا ۲۰۱۸

ترندهای ۲۰۱۸ طراحی حیاط ویلا

به طور عمومی، هر سال نوعی از سبک و سیاق طراحی گل می کند، درباره ی طراحی حیاط ویلا این امر ظهور و بروز بیشتری دارد. اولویت اما همواره یک چیز است، خلق و ارتقای رضایت و خشنودیِ حداکثری برای ساکنینِ ویلا از طریق بخشیدن ویژگی هایی که برای حیاط ویلای خود در نظر دارند.

این موضوع می تواند از شور کشت و زرع محصولی جدید آغاز شود و به ایجاد محلی برای صرف وعده های غذایی خاتمه یابد، عملکرد و جلوه های مختلف ظاهری هم در بین این بازه قرار می گیرند. در ادامه ترندهای طراحی حیاط ویلا در سال ۲۰۱۸ را ارائه داده ایم.

انعطاف و کارکردهای چند وجهی

هر چه در زمان به سمت حال پیش می آییم، اهمیت استفاده ی بهینه از فضا بیشتر می شود. این امر فارغ از مساحت پروژه است. در نتیجه در طراحی حیاط ویلا این موضوع به صورت یک اصل بیان می شود که هر المانی باید کارکردی چند وجهی و منعطف داشته باشد.

به تصویر بالا نگاه کنید، هوشمندانه Fire Place نقش میز را هم به عهده گرفته است، حال شما بگردید و برای آن المان مد نظر خود در حیاط ویلا چنین کارکردی را ایجاد کنید.

طراحی را اجرا کنید

موضوع دیگری که کم کم تبدیل به ترندی قدرتمند می شود و ۲۰۱۸ سال بلوغش خواهد بود اجرای ناهارخوری به صورت اتاقک در حیاط ویلا است به طوری که در ۱۲ ماه سال قابل استفاده باشد.

سه توصیه ی کامل برای چگونگی ساخت و استفاده از این دست فضاها مطرح است:

  1. محلی دنج و مخصوص برای ایجاد ناهارخوری انتخاب کنید، حتما قرار نیست کنار اشپزخانه و ساختمان اصلی باشد(آن قدر زیبا می شود که مشقت حمل و نقل ظروف را فراموش خواهید کرد)؛
  2. اتاقک کامل بسازید، پایه ها و ستون ها را در زمین اجرا کنید؛
  3. به کفپوش، نور پردازی و ظاهر منحصر به فرد ناهارخوری حیاط ویلای خود هم توجه داشته باشید.

از المان های هنرمندانه بهره بگیرید

پس از غوطه ور شدن در جهانی از تکنولوژی صنعتی، شاید زمان آن باشد که طراحی حیاط ویلای خود را با استفاده و کمک از کار دست هنرمندان جلوه و نقش و نگار ببخشیم. به خاص بودن و زیبایی المان ها توجه ویژه داشته باشید.

تمامی این ترندهای طراحی ویلا و کمی بیشتر را به صورت حضوری از ما طلب کنید. خوشحال می شویم که درباره ی حیاط خود با ما مکاتبه کنید.