دکوراسیون کابینت آشپزخانه

دکوراسیون کابینت آشپزخانه، ۶ طرح که احتمالا امسال خواهید دید

در تکاپوی تغییر دکوراسیون آشپزخانه ی خود هستید؟ اگر پاسخ آری است برای شما طرح های سال۲۰۱۸ را گرداوری کرده ایم و هر کدام از آن ها می تواند برای سال پیش رو یک ترند فوق العاده جذاب و مشهور باشد. سطرها و تصاویر پیش رو را از دست ندهید.

  1. سطوح برجسته

کمپانی های تولید کابینت در سال۲۰۱۸ روی به ترکیب طرح های مینیمال و مدرن آورده اند. در نتیجه اگر قصد انتخاب کابینت برای آشپزخانه ی خود را دارید توصیه می کنیم طرح مطلوب خود را از بین کارهایی با سطح برجسته انتخاب کنید. کابینت هایی که نمای آن ها الگو دارد به احتمالا اکثر بازار را تسخیر خواهند کرد.

  1. طرح های Jewel

پس از سال ها سیطره ی کارهای تیره، امسال نوبت کابینت هایی است که نقش و نگاری براق و جواهر مانند دارند. کارهایی که سطح براق و روشن ارائه دهند و عیار طراحی داخلی را با تکیه بر ایجاد هارمونی و هماهنگی با درخشندگی لوازم منزلِ استیل ارتقا بخشند. یکی دیگر از گزینه های کابینت برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه ی شما می تواند این مدل ها باشد. رنگ بنفش زیر چطور است؟

  1. آبی، آبی و آبی

اگر از حضور رنگ در آشپزخانه ی خود اطمینان دارید اما کابینت بنفش را برای آشپزخانه ی خود بیش از اندازه جلف می دانید، شاید بهترین انتخاب یک ست کابینت آبی باشد.

  1. کابینت های مش

چندی است که طرح های شیشه ای و باز کابینت طرفدار پیدا کرده اند. اگر این روند ادامه داشته باشد، برای افرادی که خیلی به گنجه ها دید خصوصی ندارند، گزینه ی مطلوب کابینت های مش خواهد بود. تصویر زیر را نگاه کنید و لذت ببرید.

  1. کابینت متالیک

برای آن دسته از افرادی که فضاهای مدرن صنعتی دوست دارند، کابینت های متالیک خودِ جنس است. سراغ یک جنس ضد زنگ بروید و از جلوه ای که در طراحی داخلی دکوراسیون آشپزخانه ی خود ایجاد کرده اید خرسند باشید.

  1. خاکستری، همسایه ی سفید

آیا کابینت های خاکستری همانند نمونه های سفید ترند می شود؟ مشخص نیست، اما بی شک برای کسی که یک آشپزخانه ی پر انرژی و شاداب را در ذهن تجسم می کند، این رنگ کابینت بی نظیر است.