دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری سه بعدی

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری سه بعدی

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری سه بعدی

چندی است که شاخه ی دکوراسیون داخلی پذیرایی تبدیل به یکی از ترندهای کلیِ طراحی داخلی منازل شده است. این امر جالب می شود وقتی بدانیم یکی از مهم ترین ابزارآلات و وسایلی که در این امر به کار بسته می شود کاغذ دیواری است. اما نه آن کاغذهایی که به صورت سنتی برای طرح و نقش، گل روی دیوار حک می کردند، بلکه نمونه هایی جدید که به کاغذ دیواری سه بعدی معروف هستند.

در ادامه ذیل دو عنوان به این امر پرداخته ایم که چگونه می توان از کاغذ دیواری سه بعدی به عنوان یک المان تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون پذیرایی بهره برد.

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری سه بعدی، هر طرحی که شما بخواهید

پیشرفت های اخیر دنیای چاپ سبب شده تا چاپ کاغذ دیواری در متراژ های کم به صورت سفارشی میسر باشد. در نتیجه هیچگونه محدودیت در انتخاب طرح و نقش وجود ندارد، کافی است آن چه از جلوه ی دیوارهای پذیرایی خود می خواهید را اعلام کنید و چاپ سه بعدی آن را در اختیار بگیرید. اما در کنار علاقه ی خود به یک نکته ی مهم توجه داشته باشید، آن طرحی جوابگو خواهد بود که با هارمونی کلی فضای داخلی منزل شما بخواند

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری سه بعدی، رفع یک محدودیت

بسیاری علاقه دارند از کاغذ دیواری استفاده کنند، اما محدودیت هایی که از نظر رنگ و نور در فضای داخلی خود احساس می کنند، آن ها را باز می دارد، به عنوان مثال در بعضی فضاهای داخلی با محدودیت فضا ناچار به استفاده از رنگ سفید هستیم تا حضور نور در منزل به حداکثر برسد، در چنین شرایطی بازهم امکان استفاده کاغذ دیواری وجود دارد، کافی است نمونه ی مناسب را انتخاب کنید.