دکوراسیون نشیمن و پذیرایی

۵ راهکار اجرایی برای طراحی نشیمن و پذیرایی

فارغ از این که در چه مساحتی زندگی می کنید، ۵ راهکار اجرایی فوق العاده برای طراحی نشیمن و پذیرایی، مبتنی بر دکوراسیون مبلمان منزل، برای شما جمع آوری کرده ایم، آن ها را بررسی کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

به نظر ما مهم ترین نکته در طراحی نشیمن و پذیرایی این است که به سبک زندگی و روحیات شما بخورد(در خدمت روزمره ی شما باشد). به عنوان مثال تصویر بالا را نگاه کنید، کارفرما(که خود، طراح هم بوده) علاقه به فضای منعطف و سیال داشته، در نتیجه تمامی دست مبلمان فراهم نشده، یک کاناپه، قابل تحرک و تغییر در هر مکان دلخواه.

یکی از راه های دیگری که می توان با استفاده از آن در دکوراسیون داخلی زیبایی خلق کرد، استفاده از اصول طراحی قرینه است. تصویر بالا با مبلمان ایتالیایی و هارمونی میز و پنجره جلوه ای نیست که به راحتی بتوان از آن گذشت.

طراحی نشیمن و پذیرایی نیاز به کمی دقت مضاعف دارد وقتی با محدودیت فضا دست به گریبانیم. در این شرایط پیشنهاد می کنیم که استفاده از مبل های چند تیکه را در دستور کار داشته باشید. می توان با انعطاف حداکثری در تمام فضای نشیمن و پذیرایی در موقعیت های مختلف از آن ها استفاده کرد.

 

حضور کاناپه می تواند نقش اصلی طراحی دکوراسیون داخلی نشیمن و پذیرایی را به عهده گیرد. به خصوص اگر از فضای داخلی منزل خود انتظار میزبانی دورهمی های گرم و دلنشین را دارید، شاید بهتر باشد مبلمان خود را بر پایه ی قرار گیری کاناپه ها انتخاب کرده و بچینید.

همیشه قرار نیست نشیمن و پذیرایی خود را متعارف و هماهنگ طراحی کنید، در طرف دیگر ماجرا جایی نوشته نشده که فضای شخصی تنها باید در اتاق خواب باشد، در نتیجه بد نیست گوشه ای از پذیرایی و نشیمن را با یک مبل شخصی و مورد علاقه ی خود کار کنید.

این ۵ تکینک را داشته باشید، تا در قسمت های بعد کمی اختصاصی تر بسته به کاربری فضا کار را پیش ببریم.