دکوراسیون منزل کوچک

بررسی های ما نشان می دهد که سال به سال بر اهیمت طراحی داخلی منازل کوچک افزوده می شود تا حدی که یکی از ترندهای طراحی داخلی در سال ۲۰۱۸ همین موضوع است.

به دیگر سخن اینکه یک تیم یا طراح داخلی متخصص و مجرب شناخته می شود اگر در زمینه ی طراحی داخلیِ منازل کوچک حرفی برای گفتن داشته باشد. بر خلاف همیشه این بار ترک عادت کردیم و به جای ارائه ی نمونه کار و مصداق از یک طراح برجسته، سراغ یک تیم معتبرِ طراحی داخلی به نام don’t DIY Studio رفتیم.

در بررسی تصاویر پیش رو فقط یک خواسته از شما داریم؛ زمانی که تصویر طراحی داخلی را مشاهده کردید فورا شرایط را به صورت فیزیکی مجسم کنید و اگر در از نظ ابعاد در فضایی مشابه زندگی می کنید با طراحی داخلی منزل خود مقایسه کنید؛ آن گاه ارزش هنرِ این تیمِ طراحی را درک به وضوح درک خواهید کرد.

به سقف نگاه کنید؛ چگونه طراح با یک تکنیک ساده، به فضا عمق داده است و نور و روشنایی و منظره را به فضای داخل هدایت کرده است. حتما متوجه آن تلسکوپ هم شده اید؛ فوق العاده نیست؟ در این جا هوش و ذکاوت تیم مورد نظر در زمینه انتخاب و چیدمان المان هایی هماهنگ با فضای کلی طراحی داخلی هم ستودنی است.

زرد، مشکی و سفید. اگر چه فضای مقابل متراژ بالایی ندارد اما واقعا اگر در فضای مذکور قرار بگیرید احساس کمبودی خواهید داشت؟ حال تصویر بعدی را نگاه کنید و سعی کنید تغییر را تشخصی دهید، هنوز هم می توان این طرح ارتقا داد.

به سمت راست تصویر نگاه کنید، قرارگیری یک آینه تا چه اندازه فضا را وسیع تر نشان می دهد. حال به اتاق خواب و حمام برویم:

منزل شما متراژ کمی دارد اما قلبتان بزرگ است و در آن نمی گنجد؟ شاید اگر به ما اعتماد کنید بتوانیم با هم مشکل را حل کنیم؛ ما برای متخصص شدن در امر طراحی فضای داخلی و چیدمان دکوراسیون خونِ دل ها خورده ایم و درد شما را می دانیم.

با ما همراه باشید