دکوراسیون منزل ایرانی شیک

 

دکوراسیون منزل ایرانی شیک با ناب ترین اصول و تکنیک های طراحی دکوراسیون داخلی

ما به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حوزه ی طراحی دکوراسیون داخلی بر آنیم تا به شما نشان دهیم می توان هر محیط و فضایی را فارغ از محدودیت ها و مشکلات، تبدیل به مکان بهتری برای زندگی کرد. مدعای ما بی اساس نیست و می توان خیل عظیمی شاهد بر حقانیتش آورد.

قبل از شروع تکنیکی بحث و ورود به دنیای طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی مناسب تر می دانیم حقیقتی از دنیای این روزگار را پیش چشم شما قرار دهیم؛ روز به روز به تعداد انسان های روی زمین اضافه می شود اما زمین وسعت ثابتی دارد، چاره چیست؟

باید یاد بگیریم چگونه از کوچک ترین فضاها بهینه ترین بهره ها را بگیریم و این هنر طراحی دکوراسیون داخلی است! با ما همراه باشید تا گوشه ای از تکنیک های طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی را مرور کنیم. همواره درمطالعه ی تمامی مطالب به خاطر داشته باشید:

 

تصویر یک : مکانی خاص برای خواب پدیدآورید و از ظرفیت آن برای قراردادن وسایل اضافی استفاده کنید!

وقتی در خانه ای با فضای محدود قرار می گیریم معمولا سوال اول این است؛ وسایلم را کجا قرار دهم؟ ایده ای فوق العاده؛ محل خواب خود را در ارتفاع قرار دهید و از فضای ایجاد شده در زیر و اطراف آن به عنوان کمد، کشو و غیره استفاده کنید.

تصویر دو : با استفاده از رنگ فضاها را مجزا سازید

یکی از تکنیک های فوق العاده ی طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از دو رنگ و عمق دادن به فضا است. تصویری که مشاهده می کنید متعلق به پروژه ای است در لهستان، نگاه کنید استفاده از رنگ سبز در طبقه ی بالایی چه جلوه ای به فضای داخلی منزل بخشیده. وقتی که به آن می نگری انگار طبقه و ارتفاع بالا به کل دنیایی است دیگر.

تصویر سه : با تخت خود خانه ای دو طبقه بسازید

کاری که در سانفرانسیسکو اجرا شده است را بنگرید. چگونه می توان در یک منزل آپارتمانی کوچک قصری پدید آورد که تمامی شور و حال جوانی و زیبایی یک طراحی مدرن را به همراه دارد؛ فوق العاده نیست؟

تصویر چهار : راه پله ی متغیر، راهکاری دیگر برای مدیریت فضا؛ استفاده از المان های متحرک

روزی یک یا دوبار بیشتر می خوابید؟ بسیار خب اگر به طور دائمی نیازی به دسترسی به محیط خواب خود ندارید پس در مواقع غیر ضروری آن را کاملا بپوشانید. پله های جمع شونده این قابلیت فوق العاده را به شما می دهند که استفاده ی حداکثری از فضای خود داشته باشید.

در تصویر فوق هارمونی چوب با رنگ هوشمندانه ی سفید دیوارها را نگاه کنید. فوق العاده است.

 تصویر پنج : هر بلایی می خواهید بر سر اتاق خواب بیاورید

مکعبی متحرک به شما این امکان را می دهد که هم خوابی راحت و سرگرم کننده داشته باشید و هم فضای داخلی خود را سیال ترین شکل ممکن مدیریت کنید. اتاق خواب شما روی چهار چرخ سوار است و حرکت دارد، با مزه تر از این وجود دارد؟

 

همان طور که در مقدمه عنوان کردیم اشاره به پروژه هایی از این دست تنها با این هدف صورت می گیرد که بدانید از مکان و فضایی می توان بهترین بهره را گرفت. کافی است علم، هنر، تجربه و تخصص اجرایی کافی را در اختیار داشته باشیم.

اگر کمکی نیاز داشتید؛ روی ما حساب کنید.