دکوراسیون منزل ایرانی ساده

دکوراسیون منزل ایرانی ساده

دکوراسیون منزل ایرانی ساده

ما ایرانیان در هر چه کمیت لنگ داشته باشیم، در صنایع دستی و هنری سلطانیم. اگر می خواهید با استفاده از ۶ تکنیک ساده، طعم دکوراسیون ساده ایرانی را بچشید پیشنهاد می کنیم آن چه ارائه داده ایم را مد نظر داشته باشید.

۶ تکنیک برای در اختیار داشتن دکوراسیون ساده ایرانی

از قلم کاری گرفته تا ترمه و گلیم، فراوان است راه هایی که می توان با افزودن یک یا چند المان فضای منزل خود را رنگ و بوی ایرانی بخشید. در بعضی از موارد سنگ دستمایه ی هنر ایرانی قرار گرفته و مواردی چوب و پارچه. بسیار خب، زیاد در مقدمات نمی مانیم و سراغ معرفی این ۶ تکنیک می رویم.

  1. از رو تختی های منقش به طرح های ایرانی استفاده کنید

یکی از ساده ترین راه های در اختیار داشتن دکوراسیون ایرانی به کار گرفتن پارچه به عنوان مثال روتختی هایی است که می توانند به فضای شما روح بدمند.

  1. دیوارهای خود را منقش کنید

برای ساختن دکوراسیون ساده ایرانی می توانید کنج و گوشه های دیوار خود را منقش به طرح های ایرانی کنید، هم زیبا است و هم ساده و کم هزینه.

  1. میز و شیشه های رنگی

در بازارهای سنتی و صنایع دستی قدم بزنید، گاهی می توان یکی دو شیشه ی رنگی یافت که مثل یک گنج درخشش به دکوراسیون منزل شما اهدا کنند.

  1. تحقق آرامش با یک Dream catcher

این یکی متعلق به بومیان امریکا است و کابوس گیر نامیده می شود، درست مشخص نیست از کجا و چگونه وارد فرهنگ ایرانی شده، اما می توان اتاق کودک را با استفاده از آن تزیین کرد و فضایی زیبا به وجود آورد.

  1. رو فرشی های ایرانی

این یکی واقعا محشر است، هم زیبا است و هم کارکرد دارد. یک از ساده ترین و در عین حال موثرترین راه هایی که می توان با آن دکوراسیون منزل خود را ایرانی ساخت.

  1. ایجاد پارتیشن با طرح های ایرانی

آخرین موردی که معرفی می کنیم هم “ساده و کاربردی” است. توجه داشته باشید هم می توانید روی دیوار و هم روی پارتیشن های خود چنین تکنیک هایی را پیاده سازی کنید.

امیدواریم تکنیک های معرفی شده توانسته باشند شما را در تحقق دکوراسیون ساده ایرانی یاری برسانند.