دکوراسیون فصل تابستان

دکوراسیون فصل تابستان

 دکوراسیون فصل تابستان بامعرفی چند راهکار ساده 

هوای گرم این روزها را با هنر طراحی دلپذیر کنید

علی رغم همه ی این مشکلات، خاموشی ها گرمازدگی ها، بازهم می توان فضاهایی به وجود آورد و زندگی را لذت بخش ادامه داد. با توجه به این که در تابستان، فضای داخلی و بیرون هر دو گرم هستند، در نتیجه کار طراحان جامع و چندجانبه پیش می رود، آن ها باید تکنیک خود را در چند جبهه به صورت همزمان به نمایش بگذارند. به خاطر داشته باشید، کلید طراحی تابستانی موفق، استفاده از نور، رنگ های روشن و در سطوح بالا، ایجاد استعاره ای از ساحل دریا است.

در سطرهای پیش رو همراه باشید، چه برای ارتقای دکوراسیون داخلی فعلی، چه برای از نو ساختن، آموزه های مناسبی را برای شما جمع آوری کرده ایم.

 

طراحی داخلی تابستانی یعنی خلق رنگین کمان رنگ ها

تابستان می تواند از آن چیزی که فکر می کنیم زیباتر پیش رود اگر در فضای بیرونی، هوشمندانه از رنگ ها بازی بگیریم. چیز زیادی لازم نیست، یک آبنما، کاناپه، چند کوسن و البته گیاهانی که با فکر و متناسب با فضا انتخاب شده اند. از این طریق، حیاط منزل، ویلا یا حتی باغ خود را تبدیل به بهشت موعود کنید.

 

گرمای تابستان را با تصویر دریا تعویض کنید

از احساس و حرف های به اصطلاح سانتیمانتال طرفداری نمی کنیم، اما باور کنید ذهنیت می تواند در عمل زندگی شما را تغییر دهد. در واقع، آن چه فکر می کنید، بخشی از دریافتی است جان و جهان شما را می سازد. حال اگر دوست دارید گرمای تابستان با جوش و خروش موج های دریا تعویض شود، کافی است روی تخت خود نقش و نگاری از امواج و قطره های سرگردان تصویر کنید.

 

نور را جدی بگیرید

چگونه می توان از زیبایی و سکوت شب های تابستان لذت برد اگر نورآرایی با کیفیتی صورت نگرفته باشد؟ چه صاحب منزلی شخصی هستید، چه کافی شاپ یا رستورانی که قرار است در فضای باز سرویس ارائه دهد، نقش نور در دکوراسیون تابستانی فوق العاده است، آن را جدی بگیرید.