دکوراسیون فصل بهار

دکوراسیون فصل بهار

به بهانه ی رسیدن بهار

با قدم گذاشتن به بهار و فاصله گرفتن از روزهای سرد زمستانی کم کم نیاز به تغییر دکوراسیون داخلی احساس می شود. همان طور که طبیعت رخت قدیم خود را می کند و لباسی جدید برتن می کند، گمان کردیم مناسب است ما هم متدهایی ارائه دهیم که با کمک آن ها بتوان تغییر فصل را در فضای داخلی منازل هم رقم زد.

به این منظور سراغ ترندهای طراحی داخلی ۲۰۱۸ در بریتانیا رفتیم. همان طور که می دانید دیار انگلیس پایگاه مد است و فَشِن در نتیجه مطالعه ی سطرهای آتی می تواند کمک شایانی در به روز بودن طراحی داخلی منزل شما داشته باشد.

فراخواندن بهار به داخل منزل با ۵ تکنیک ساده!

  1. شاید کمی بزرگ و دردسر ساز به نظر بیاید اما توصیه می کنیم تا حدی که امکان دارد لوازم داخلی را که از زمستان باقی مانده اند با رنگ ها روشن و حتی سفید تعویض کنید. منظور ما به طور مشخص کفپوش، قالیچه، کوسن مبل و این دست از اشیا است.
  2. رنگ آمیزی را دست کم نگیرید! توجه کنید که منظورمان تغییر رنگ تمامی فضای داخلی نیست بلکه صحبت از تغییر رنگ یک فریم یا درب ورودی است. اگر می خواهید مثل انگلیسی ها طراحی داخلی۲۰۱۸ انجام دهید رنگ های مورد نظر، زرد، آبی نفتی و قرمز خواهند بود.
  3. بهاری شوید! چه اشکالی دارد بک تابلوی کوچک روی دیوار را به یک منظره یا المان بهاری مزین کنید؟ یا اینکه بخشی از فضای داخلی منزل خود را با گل و گیاه پوشش دهید؟ توجه داشته باشید که قرار است امسال متفاوت از سایر سال ها دکوراسیون منزل خود را رهبری کنید، در نتیجه پذیرای ایده های جدید باشید.
  4. قدرتِ گل وصف ناشدنی است؛ سال ۲۰۱۸ میلادی سال گل فروشی ها هم خواهد بود، زیرا طراحی داخلی منزل شما روزانه به گل هایی که درون آب قرار می گیرند و عمر محدودی دارند نیازمند است. زیبایی، عطر و هارمونی بی نظیر دکوراسیون داخلی نیاز به گل دارد؛ برای این امر هزینه کنید.
  5. هوا را تازه کنید! نمی توان توصیه به ساخت یک درب یا پنجره ی جدید کرد اما بازهم راه هایی وجود دارد که بتوان به کمک آن ها جریان هوا را رایحه انگیز ساخت. شمع های معطر به عنوان مثال هم درخشش بصری ایجاد می کنند و هم هوا را دلپذیر می سازند، گوشه چشمی هم به آن ها داشته باشید.

چکیده وار متدهای ساده ی انگلیسی برای طراحی داخلی ۲۰۱۸ را در اختیار شما قرار دادیم. خالی از لطف نیست که در جریان باشید این نکات تنها گوشه ای از دریای اقداماتی است که می توانید انجام دهید و دکوراسیون داخلی خود را زیر و زبر سازید. در نتیجه اگر به اطلاعات وسیع تری نیاز دارید یا پاسخ سوالات خود را در مطالب سایت نیافته اید، خوشحال می شویم که با تماس گرفته و مکالمه ایجاد کنید.