دکوراسیون سیاه و سفید

دکوراسیون سیاه و سفید ، معرفی یک ترند معروف

۲۰۱۸ سال سیاه و سفید است؟

وقتی اخبار و داده های روز طراحی داخلی را دنبال می کنیم به وضوح مشخص است که با فرا رسیدن سال جدید همه ی سایت ها، بلاگ ها و ژورنال های طراحی سعی می کنند تصویری از آینده ی فضای دکوراسیون داخلی منزل ارائه دهند. چیزی که ترند نامیده می شود و به معنای طرحی است فراگیر. خودمانی اگر بخواهیم بگوییم همان مد است، با این تفاوت که باید ماندگاری چند ساله داشته باشد تا بیارزد که خانه ی خود را به آن ملبس سازیم.

سخن را کوتاه می کنیم، بررسی و مانیتورینگ دائم و پیوسته ی ما روی روند بازار این روزها نشان می دهد که طرح های سنتی و کلاسیک سیاه و سفید در قامتی نو و مدرن دوباره از خاک سر برآورده اند و قصد تسخیر فضای طراحی داخلی ۲۰۱۸ را دارند. با دیدن چند نمونه کار را پی می گیریم.

استفاده از خطوط و سطوح صاف و برجسته ی مشکی در جای جای منزل و فضای داخلی می تواند حالت های مختلفی به خود بگیرد. گاهی چند المان تزیینی است، گاهی کابینت و گاهی در نورپردازی تجلی می کند، مهم اما خلق زیبایی است در کنار پیشنهاد یک کاربرد دلچسب.

آن چه این سبک از طراحی را تبدیل به یک ترند قدرتمند و گردن کلفت کرده امکانی است که در بازسازی پروژه ها در اختیار افراد قرار می دهد. یعنی علاوه بر رفتن سراغ آن چه در عکس بالا نمایش داده شد و افزودن المان هایی کاملا جدید و نو، گاهی می توان با یک سری برچسب گرافیکی، کاغذ دیواری و تکنیک هایی از این دست زیبایی و جلوه را به منزل آورد و روحی تازه در فضای آن به جریان انداخت.

اگر به این گونه طراحی ها علاقه پیدا کرده اید یا به طور کلی ساختارهای ترند توجه شما را بر می انگیزند، پیشنهاد می کنیم با ما تماس داشته باشید، این مدل سیاه و سفید و خیل بسیاری دیگر از طرح های ترند را در چنته داریم.