دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس

دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس

چند ایده و نکته ی کاربردی

به احتمال قریب به یقین سرویس بهداشتی از نظر مساحت کوچک ترین بخش منزل شما است، اما این دلیلی نمی شود که به طراحی داخلی آن نپردازید.

در ادامه بررسی کرده ایم که چگونه با کمی تغییر و به کار بردن تکنیک می توان سرویس بهداشتی منزل خود را تبدیل به محل راحت و دوست داشتنی تری ساخت.

اول از همه، سرویس بهداشتی را در طبقات پایین و کنج و گوشه های منزل قرار دهید. این یکی را در ابتدا گفتیم تا اگر در حال ساخت و ساز هستید از مساله آگاه باشید. به ویژه سرویس بهداشتی نباید در مجاورت درب ورودی باشد(از منظر فنگ شویی این چیدمان بدشانسی می آورد).

توصیه بعدی خود را روی این مطلب متمرکز می سازیم که تاکید داشته باشیم همواره به دنبال اشیایی باشید که در کمترین فضای ممکن خدمت رسانی کنند، هرچه ظریف تر بهتر(تصویر پایین را نگاه کنید).

خلاقیت و سلیقه را چاشنی کار کنید، گاهی قرار دادن یک کمد باریک و زیبای چوبی هم سرویس بهداشتی را زیبا می کند هم راحتی بیشتر شما را فراهم می سازد. به عنوان مثال می توانید لوازم بهداشتی سرویس خود را در آن نگهداری کنید و از جلوه ی بصری ایجاد شده هم بهره بگیرید.

نما و ظاهر دکور را همواره مد نظر داشته باشید. وقتی درون سرویس قرار می گیرید، خودتان تنهایید و کسی برای معذب کردن شما وجود ندارد، در نتیجه می توانید از المان های ظاهری و بصری دلخواه خود روی درب(پشت درب سرویس وقتی بسته می شود) و یا دیوار مقابل سرویس بهره بگیرید.

از نور، بازتاب آن و به طور کلی تکنیک های اختصاصی طراحی داخلی ایرانی برای سرویس ها هم می توان استفاده کرد. در نتیجه آینه کاری حساب شده، نورپردازی فکر شده و دقیق را هم به لیست اقداماتی که عیار طراحی داخلی سرویس را ارتقا می دهند بیافزایید.

مطلب بعدی هم دو وجهی است. هم کارکرد دارد و هم زیبایی در اختیار شما قرار می دهد. از آن جا که ما ایرانیان برای پاکیزگی ارزش والایی قایلیم، توصیه می کنیم همواره حوله های تمیز، در سایزهای مختلف(از کوچک تا بزرگ را) در سرویس بهداشتی نگهداری کنید