دکوراسیون سبز

دکوراسیون سبز

طراحی سبزِ حمام، رویاپردازی در واقعیت

علاوه بر صلح جهانی و رویای آزادی و غیره؛ من شخصا یک رویای دیگر هم دارم، حمام کردن در فضایی جادویی، سبز و طبیعی، باز، دلپذیر و خاطره انگیز! یک راه سفر به طبیعت و بازسازی این آرزوها است که معمولا به شکست می انجامد، راه دیگر اما پناه بردن به هنر طراحی داخلی و چیدمان دکوراسیون است؛ در این نوشتار به آغوش این گونه از طراحی منزل پناه می بریم تا ببینیم چه تحفه ای برایمان دارد.

طراحی دکوراسیون داخلی حمام با استفاده از المان های سبز و طبیعی یکی از گزینه هایی است که واقعا به طور جدی می توان روی آن فکر کرد. اول این که گونه از طراحی داخلی امروزه یکی از محبوب ترین شیوه های کار است و ثانیا چرا که نه؟ آرامش و منظره ی آرامش بخش بدون مشکلات حضور واقعی در طبیعت. قبل از این که کار را ادامه دهیم باید به این امر اشاره کنیم که گام گذاشتن در طراحی سبز حمام اقدامی است جاه طلبانه؛ در نتیجه اگر برای قدم های بزرگ آمادگی دارید به این وادی ورود کنید.

علاوه بر این که حضور المان های سبز و گیاهان زنده در طراحی داخلی منزل می تواند عیار دکوراسیون را به فضایی جدید و ماورایی وارد سازد، فواید جالب دیگری هم برای اتمسفر داخلی منزل فراهم خواهد آورد. تعدیل رطوبت هوا، افزایش اکسیژن محیط داخلی، تصفیه ی طبیعی محیط و بسیاری دیگر از ویژگی های مثبت به این شکل.

تصویر بالا را نگاه کنید؛ چه المان یا مولفه ای می تواند زیباتر از این موجودات سبزِ زنده به محیط داخلی روح ببخشید؟ سلامتی، جلوه ی بصری، آرامش و هر آن چه که دوست داشتنی است را می توان از حضور گونه های خاص گیاهی دریافت کرد.

باید به این نکته اشاره ای قوی کرد که استفاده از المان های سبز یکی از شاخه های جدید طراحی دکوراسیون داخلی است و از قضا شاخ و برگ بسیار دارد. تصاویر و توضیحات مختصر این مقاله صرفا به خاطر معرفی ظرفیتی بود که می توان از گل و گیاه دریافت کرد.

اگر به بحث حاضر علاقه دارید ما کارشناس هایی در اختیار داریم که روی موضوع فوق تخصص و تجارب مناسبی در اختیار دارند و امکان تبادل اطلاعات و نظر با آن ها موجود است؛ همین حالا با ما تماس بگیرید.