دکوراسیون داخلی آشپرخانه

طراحی داخلی آشپرخانه، بازسازی یا تغییر دکوراسیون

وقتی صحبت از طراحی داخلی یا بازسازی به میان می آید چنین باوری در اذهان شکل می گیرد که نیاز به تخریب و بازسازی مصالح در سطح تغییر سفت کاری و اسکلت بنا وجود دارد، در این مقاله به شما نشان می دهیم که تنها با تغییر چند فاکتور می توان “عالمی دیگر بباید ساخت و از نو آدمی” را تحقق بخشید.

 بازسازی طراحی داخلی آشپزخانه

Remodel + Renovate

 خیلی مهم است که یک شرکت طراحی داخلی بتواند با کمترین تغییر و صرف اقتصادی ترین هزینه از دل یک آشپزخانه ی معمولی، الماسی درخشان بتراشد. این کار شدنی است و از طریق به کارگیری خلاقیت در تغییر دکوراسیون و متمایز ساختن فاکتورهای طراحی داخلی میسر می شود. یک نمونه را بررسی می کنیم و سپس ادامه ی بحث را به صورت تئوریک پی می گیریم.

آشپزخانه قبل از بازسازی، بی روح و بی ثمر

 با آشپزخانه چه می توان کرد؟ دکوراسیون داخلی، کابینت ها، کف، رنگ دیوار و سایر مولفه ها چگونه تغییر کنند که زیبایی به روح بی جان این آشپزخانه حلول کند؟

پس از بازسازی، کارکردی و زیبا

به همین سادگی، دیوار آجری سمت راست جای خود را به یک گنجه ی زیبا داد، کابینت های سمت چپ روی دیوار برچیده شدند و به صورت کشو در کنار گاز قرار گرفتند و شیرآلات و سینک و سنگ دست در دست هم یک آشپزخانه ی مدرن و بی نظیر پدید آوردند.

نکات و دستورالعمل هایی برای بازسازی آشپزخانه

اگر در فکر تغییر آشپزخانه ی خود به یک محیط و فضای بهتر هستید اولین نکته ای که باید در سر داشته باشید ساخت یک محیط کارکردی است. قابلیت برآورده ساختن نیازهای شما مهم ترین وظیفه ی یک آشپزخانه است، در نتیجه خیلی در قید و بند مد یا اصطلاحا ترند(Trend) نباشید. کاری که زیبا است که در خدمت نیازهای روزمره باشد. عنصر دوم انتخاب وسایل درجه یک است. آشپزخانه ی شما مدام مورد استفاده قرار می گیرد در نتیجه در انتخاب کابینت، شیرآلات و سایر وسایل ریالی فکر نکنید و تنها به کیفیت بیاندیشید. نکته آخر هم طراحی انعطاف پذیر است، طرح بازسازی خود را به نحوی ارائه کنید که اگر در آینده نیاز به تغییر دکوراسیون بود، تخریب و تحول زیادی مورد نیاز نباشد.