دکوراسیون خانه های ۵۰ متری

دکوراسیون خانه های ۵۰ متری

دکوراسیون خانه های ۵۰ متری و خلق زیبایی شدنی است، حتی در ۵۰ متر

اقتضاعات دنیای مدرن گاهی زندگی خانواده ها را به خانه های ۵۰ متری اندازد. با گسترش این روند و پدیده هایی از این دست طراحان داخلی به فکر یافتن راهی برای دست و پنجه نرم کردن با این چالش افتادند و امروز دکوراسیون خانه های ۵۰ متری حوزه ای است تخصصی در دنیای طراحی داخلی.

در این نوشته نمایش داده ایم که چگونه می توان با بازسازی دکوراسیون خانه های ۵۰ متری حیات یک خانواده را ارتقای کیفی بخشید.

دکوراسیون خانه های ۵۰ متری، تئوری خانه خانه

وقتی که با محدودیت فضا مواجه می شویم باید دست به ابتکارات بکر، ناب و دست اول بزنیم. یکی از این ایده ها پیروی از تئوری خانه خانه(‘house in house’) است. همان طور که از نام آن پیداست می توان دکوراسیون خانه های ۵۰ متری را به صورت تو در تو و خلق فضا در دل فضا میسر ساخت.

به عنوان مثال تصویر زیر را نگاه کنید.

دکوراسیون داخلی خانه های ۵۰ متری، دو نکته ی حیاتی

وقتی در فضاهای کوچک زندگی می کنید، دو مولفه اهمیت دو چندان می یابند. اول تهویه است و دوم نور. ارزش یک طراحی وقتی ارتقا می یابد که تهویه ی مطبوع به همراه نور مناسب به صورت طبیعی و با مصرف بهینه ی انرژی همراه باشد(به نورگیر آشپزخانه و قرار دادن شیشه برای عدم ورود آلودگی های ناشی از پخت پز به محیط خانه دقت کنید).

و سپس می رسیم به نکته ی فحوایی اول، یعنی استفاده ی بهینه از فضا. این امر مهم است زیرا ناچار به تحقق آن هستیم. از موثر ترین راه هایی که برای رسیدن به مقصود فوق پیشنهاد می شود، تعبیه دکوری است که جای کمی اشغال کند و توامان عملکرد قابل قبولی داشته باشد. به این معنی که بتواند از میزان قابل توجهی وسیله میزبانی کند(قفسه های چسبیده به دیوار).

اگر اصول فوق رعایت شود دلیلی ندارد که نتوان در ۵۰ متر زیبایی خلق کرد. توجه داشته باشید ما در این نوشته و نوشته های مشابه تنها گوشه ای از تکنیک های دکوراسیون داخلی خانه های ۵۰ متری را بیان می کنیم، اگر علاقه به مبحث ارائه شده دارید، خوشحال می شویم اختصاصی راجع به پروژه شما گفت و گو کنیم.