دکوراسیون خانه های کوچک آپارتمانی

دکوراسیون خانه های کوچک آپارتمانی

طراحی داخلی می تواند منعطف باشد.

معمولا خرید خانه، انتخاب شیوه ی معماری یک پروژه، اقدام به اعمال یا تغییر دکوراسیون داخلی و موضوعاتی از این دست چیزی است شبیه به ازدواج، یک بار انتخاب می کنی و اگر به هر دلیلی پشیمان شوی هزینه، وقت، اعصاب، آرامش و بسیاری دیگر از داشته هایت را در معرض خطر قرار می دهی. متخصصان طراحی داخلی اما دیری است که برای این مشکل هم راه هایی یافته اند. می توان نوعی طراحی داخلی را در دستور کار قرار داد که سخت و صلب نباشد و بسته به اقتضای زمانه انعطاف پذیری از خود نشان دهد.

اگر به موضوع طراحی داخلی انعطاف پذیر یا اصطلاحا Flexible علاقه دارید، این نوشتار متعلق به شما است، خلاقیت در ۳۳ متر.

مثل همیشه سراغ یک نمونه ی خاص رفتیم، پروژه ی ما اینبار در هنگ کنگ قرار گرفته و تنها ۳۳ متر مربع فضا دارد، اما نگاه کنید که چگونه با یک طراحی داخلی هوشمندانه به محیطی تبدیل گشته که می توان در تمامی فصول و متناسب با هر ذائقه ای از آن بهره گرفت.

طراحی داخلی و انعطاف فضاهای کوچک، فوت کوزه گری کجاست؟

طراحی داخلی می تواند در طول زمان از خود انعطاف نشان دهد و با شرایط مختلف سازگار شود به شرطی که حداکثر فضا را خالی و دست نخورده باقی بگذارد. به تصاویر پروژه ی فوق نگاه کنید، هیچ وسیله ی اضافی در محیط دیده نمی شود، زیرا کمد و قفسه و گنجه هایی به وجود آمده که هم نقش جداسازی فضا و ایجاد پارتیشن را بازی می کنند و هم اشیا، لوازم و متعلقات ساکنین را در دل خود جای می دهند.

منزل طراحی شده، فضای کار دارد، اتاق خواب ایزوله، سرویس بهداشتی و حتی آشپزخانه و نشمین در آن کار شده، اگر این هنر طراحی داخلی نیست پس چه نامی برایش بر می گزینید؟ از همه مهم تر به فضای آزاد نگاه کنید، با یک تغییر در چیدمان می توان جلوه ای جدید و شکل و ظاهری مناسب در پروژه پدید آورد.

رنگ سفید و حضور پر رنگ چوب هم نیازی به توصیف و شرح ندارند. این هم شاهکاری دیگر از فنِ طراحی داخلی در یک گوشه ی دنیا، به طراحی های اینچنینی علاقه دارید؟ با ما تماس بگیرید.