دکوراسیون خانه های ایرانی کوچک

دکوراسیون خانه های ایرانی کوچک

طراحی داخلی منزل کوچک، ۸ نکته

در این نوشتار ۸ توصیه ارائه می دهیم تا منزل کوچک خود را به فضایی دوست داشتنی تر تبدیل سازید. نکات و دستورالعمل هایی که ارائه می شود، از تغییر رنگ تا نحوه ی چیدمان، بر اساس اصول عملی طراحی دکوراسیون داخلی شکل گرفته اند.

با ما تا بند ۸ ام همراه باشید.

  1. تکراری است اما از رنگ های روشن استفاده کنید. اگر قرار است یک فضای محدود را وسیع تر جلوه دهید کلید کار دوری از قرار دادن المان های تیره است.
  2. برای ایجاد پارتیشن از چوب استفاده کنید. به کل استفاده از المان های سبک، منعطف و متحرک حضور در محیط های کوچک را دلپذیر می سازد.
  3. از فضای زیر پله استفاده کنید. به خصوص در طراحی های داخلی منازل ایرانی زیر پله محلی است پرت و بی استفاد، شما این فرصت را دارید که چنین امری را تغییر دهید.
  4. آینه کاری کنید. از جمله ساده ترین و زیباترین راه هایی که به فضا عمق می بخشد استفاده از آینه کاری است.
  5. المان های متحرک جواب معمای فضاهای داخلی کوچک هستند.
  6. تخت، مبل، گنجه ی دیواری. همان طور که گفتیم المان های دیواری معرکه هستند، اگر محدودیت فضا دارید می توان به این گزینه ی شیک فکر کرد.
  7. مبلمان های هوشمند، چرا هر عضو دکوراسیون داخلی منزل تنها باید مختص یک کار باشد؟ گاهی می توان از یک مبل در نقش انباری هم استفاده کرد.
  8. روی دیوار قفسه بسازید، به عنوان مثال می توانید در فضایی زیبا از دیوار آشپزخانه ی منزل خود استفاده کنید.

در این ۸ بند به طور مختصر راهکارهایی که یک طراح داخلی برای ارتقای بهره وری محیط های داخلی کوچک انجام می دهد را بررسی کردیم. نیازی به شرح نیست که بسته به شرایط هر محیطی تکنیک، خلاقیت و راه حل خود را می طلبد، اگر با مشکل چیدمان دکوراسیون داخلی یا به کل طراحی داخلی منزل کوچک خود دست به گریبان هستید، ما می توانیم کمک حالتان باشیم، با ما تماس بگیرید.