دکوراسیون به رنگ سبز

دکوراسیون به رنگ سبز

دکوراسیون به رنگ سبز که قدیمی نمی شود!

به دنبال رنگ مناسب هستید؟

 در طراحی داخلی فراوان شده که به طرح های مختلف و ترندهای گوناگون رنگ یا ترکیب رنگ اشاره کرده ایم. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید گاهی یک شرکت طراحی به کل تمرکز و تخصص خود را روی یک رنگ مخصوص و مشخص قرار می دهد. بله این کاری است مسبوق به سابقه در بین شرکت های طراحی داخلی ، خصوصا پارسال که رنگ سبز رنگ سال هم بود!

افرادی که با رنگ اشنایی دارند حتما می دانند که در حال صحبت از رنگ سبز هستیم .با ما همراه باشید تا نمود این رنگ سبز را در فضاهای داخلی از نظر بگذرانیم.

جایگاه اصلی که می تواند رنگ سبز و شادابی این رنگ را به سراسر منزل شما هدیه دهد، آشپزخانه است. آشپزخانه با طیف وسیعی از مولفه ها و المان های فیزیکی این ظرفیت را دارد که روی تمامی منزل و آرامش روحی و روانی ساکنین تاثیر گذار باشد.

از همین رو توصیه می کنیم شما هم در صورتی که قصد به خدمت گرفتن یک رنگ را به صورت گسترده و وسیع دارید، ابتدا به اشپزخانه ی خود گوشه چشمی داشته باشید.

گاهی می توان سبز را کمی تیره تر انتخاب کرد و به این وسیله به سنگینی طراحی داخلی و فضا افزود. اینکه چگونه و با چه ترکیبی ارتباط سبز با محیط برقرار شود موضوعی است که نیاز به بررسی به مشورت و صلاحدید یک طراحی داخلی دارد. وضعیت نور، رنگ پس زمینه و دیوارها، لوازم منزل همه تاثیر خواهد داشت.

اگر بخواهیم از آشپزخانه بیرون بیاییم و همچنین درجه ی روشنایی رنگ را به حالت اولیه باز گردانیم، باید بگوییم که می توان سبز را روی دیوار برد و از آن جا با چند گل و گیاه زیبا یک هارمونی زنده پدید آورد. استفاده از گلدان های شیشه ای و گیاه هایی که سازگار با شرایط باشند کلید موفقیت این سبک از طراحی خواهد بود.

اگر به ما باشد خیلی بیشتر سبز را وارد طراحی داخلی منزل خود می کنیم، نظر شما چیست؟