دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب، به کمک طراحی دیوارها
فضاهای خصوصی چگونه دکور می شوند؟
به این خاطر که معمولا اتاق خواب شخصی ترین محل منزل تلقی می شود، دست طراح برای پیاده سازی حداکثری خواسته های کارفرما (بدون در نظر گرفتن عرف جامعه) باز است. در نتیجه، طراحی دکوراسیونِ اتاق خواب در اکثر مواقع، پروژه ی محبوب طراحان به حساب می آید.
در این نوشته، به شما نشان می دهیم که تا چه اندازه می توانید خلاقیت را چاشنی زیبا سازی شخصی ترین محیط داخلی زندگی خود سازید.

تصاویری که مشاهده می کنید، چندی از پروژه های دکوراسیون داخلی اتاق خواب هستند که به وضوح از طرح های برجسته و درشت روی دیوارها و متریال و مصالح غیر معمول بهره می برند. به علاوه، نورپردازی نماهای داخلی فوق العاده هوشمندانه، مهندسی شده است. در نتیجه در ورای توضیحات ارائه شده، به تکنیک هایی که در تصاویر نمایش داده می شود توجه کنید، شاید یکی از آن ها با فضای داخلی شما سازگار باشد و به کارتان بیاید.

به عنوان مثال، همین تصویر اول را در نظر بگیرید. پشت تخت را نگاه کنید، بلوک های بتنی، طرح های شکسته ی چند ضلعی های درهم و چند گوی فلزی. بین دو بلوک بالا و پایین هم که نورپردازی کار شده، با این طرح موافقید؟

حال به سایر المان ها توجه کنید، میزهای فلزی ظریف در کنار یک صندلی راحتی منحصر به فرد. این همان چیزی است که آدم را ترغیب به بیدار شدن می کند. نشستن روی صندلی، نوشیدن قهوه و نگریستن به منظره ی بیرون و فکر به شب گذشته.

کاری که در پروژه ی قبلی انجام شده بود، به طور عینی در این اتاق خواب اجرا شده، با این تفاوت که طرح و متریال کاربردی تغییر کرده است. بتن با چوب، گوی های فلزی با دوایری رنگ شده و نورپردازی بین بلوک ها زیر قفسه ها را نشانه گرفته است.

نکته ی جالب هم، بهره گیری از یک تصویر هنری بالای تخت بوده، آن را دیگر شما باید انتخاب کنید. در واقع اصول طراحی اتاق خواب های جدید همین ها هستند و تنها سلیقه ی شما است که المان ها، طرح ها و متریال را تغییر می دهد.

سایر تصاویر و طرح ها را نگاه کنید، مطالبی را که ارائه شد در نظر داشته باشید و اگر نکته ی جالبی یافتید، با ما در میان بگذارید.