دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب

طراحی داخلی برای اتاق خواب چه در چنته دارد؟

هر چه قدر به طراحی اتاق خواب پرداخته شود کم است و ناچیز، زیرا در روزگاری سر می کنیم که هر انسانی نیاز دارد به لحظه ای آرامش، تا تاختِ دوباره ی فردا. طراحان داخلی و همینطور متخصصان حوزه ی چیدمان دکوراسیون پیرامون چگونگی ساخت اتاق خواب نظریه های متفاوتی دارند و پر واضح است که هر کدام طیف مشخصی از آدمیان را مد نظر قرار می دهند.

باری، به مسائل تئوری طراحی داخلی ورود پیدا نمی کنیم و بازهم به روال سابق مصداقی ارائه می کنیم تا بلکه دریچه ای به دنیای وسیع طراحی فضای داخلی گشوده باشیم.

 

طراحی داخلی اتاق خواب با متد سیاه و سفید

اینکه استفاده از سیاه و سفید در چه نکته ی روانشناختی ریشه دارد که به یک سبک در طراحی اتاق خواب تبدیل شده موضوعی است دیگر اما از منظر طراحی داخلی تضاد یکی از موثرترین راه و روش های خلق زیبایی است.

در این سبک از طراحی داخلی تمامی المان ها در دو سمت مرز قرار می گیرند و یا به سفید گرایش دارند و یا سیاه اند. برای این که موضوع را دقیق تر بشکافیم یک مثال دیگر ارائه می کنیم:

دیوارها و مبلمان تمام سفید، کف و کفپوش و کتاب خانه سیاه و سیاه/سفید. نتیجه اما رنگی تر از هر رنگ و طرح و نقش. این نوع طراحی داخلی اتاق خواب را  Black And White Sleep Modern Design Homes می نامند و تصاویر استفاده شده از پروژه ای در دالاس ایالات متحده عاریه گرفته شده است.

اگر به دنبال طراحی داخلی اتاق خواب خود هستید به خاطر داشته باشید که متد ارائه ی شده تنها یکی از صدها و هزاران سبکی است که برای طراحی داخلی و چیدمان دکوراسیون این فضا وجود دارد. ما آماده ایم تا طیف وسیعی انتخاب پیش رویتان قرار دهیم و تا تجهیز کامل فضای داخلی شما از پای نمی نشینیم.