بهترین دکوراسیون منزل

بهترین دکوراسیون منزل

بهترین دکوراسیون منزل با ایجاد حس و حال جنگل روی دیوارهای منزل

فراتر از کاغذ دیواری؛ پنج ایده ی خلاقانه

در سال های اخیر، طراحان دکوراسیون داخلی دیوارها را عناصری قدرتمند برای جلوه بخشی به فضاهای داخلی منازل تلقی می کنند. تفاوتی نمی کند طرح مورد علاقه ی شما انتزاعی و متشکل از چند شکل هندسی باشد یا منظره ای باشد محسورکننده از طبیعت بی جان. در هر صورت، راهکارهای زیادی برای اجرایی ساختن آن ها وجود دارد. در این نوشته اما ما، منحصرا چند طرح جنگلی، با محوریت زیبایی تنه های درخت را بررسی کرده ایم.

نامحسوس کار کنید، طوری که کسی متوجه نشود

برای اینکه تصویر جنگل روی دیوار خیلی گل درشت به نظر نرسد و کار را خراب نکند، پیشنهاد می کنیم طرحی انتخاب کنید که رنگ های آبی و خاکستری داشته باشد. در صورتی که این امر محقق شود، به صورت ناخودآگاه هدف شما عملی شده، یعنی دکوراسیونی مدرن پدید و زیبا آورده اید.

تصاویر منظره ی خود را رئال انتخاب کنید

به خصوص اگر برای محیط آشپزخانه به دنبال طرح روی دیوار می گردید، مناسب است که عکسی طبیعی، با رنگ و نور مخصوص به عکاسی رئال را به خدمت بگیرید. تصویر بالا را نگاه کنید، آشپزخانه ای است که این مساله را رعایت کرده و کیفیتی کم نظیر دارد.

حس بیرون را به داخل بیاورید

اگر از آن دسته افرادی هستید که زیر زمین خود را به ورزش و فعالیت اختصاص داده اند، برای فائق آمدن به چالش طراحی دکوراسیون آن فضا، کافی است روی دیوار منظره ای قرار دهید تا تجلی گر شکوه و زیبایی بیرون باشد. اطمینان داشته باشید اینکار در هنگام تمرین، روحیه ی شما را نیز بالا خواهد برد.

اتاق کودک را فراموش نکنید

برای اتاق کودک هم جنبه های زیبایی شناسانه و هنری و هم مسائل شادابی و آشنایی با طبیعت مطرح است. در نتیجه سعی کنید در حد سایه ای فانتزی برای زیبایی به این المان ها رجوع داشته باشید.

اتاق خواب از مستعدترین ها است

آرامش، احساس تعلق و زیبایی، المان هایی هستند که هر شخص دوست دارد در اتاق خوابش مشاهده کند. برای به وجود آوردن این ویژگی ها، کافی است منظره ی صحیح جنگلی و سازگار با روح و روان خود را پیدا کنید.