بازسازی منزل

بازسازی یک کارگاه و تبدیل آن به منزل مسکونی

سفری به لندن؛ پایتخت ایده های ناب طراحی داخلی

هنر طراحی داخلی را دست کم نگیرید؛ چطور با یک سفر و تجربه ی محیطی بهتر روح و روانتان را تازه و آماده ی ادامه ی فعالیت های یک سال کاری می یابید؟ طراحی داخلی این قابلیت را دارد که هر روزتان را سرشار از شگفتی، آرامش و زیبایی سازد. اگر فکر می کنید غیر از این است؛ اکیدا توصیه می کنیم به اندازه ی ۳۰۰ کلمه همراه ما باشید.

گاهی اوقات آدمی شاهد خلاقیت هایی است که از خود می پرسد چرا قبلا به فکر خودش نرسیده است. امروز به یکی از این نوآوری های فوق العاده اشاره می کنیم. لندن بافت جالبی دارد؛ در مرکز شهر می توانید ساختمان هایی را ببینید که تا دیروز کارکرد صنعتی و اداری داشته اند و ناگهان لباس یک مجتمع مسکونی را به تن کرده و بازسازی شده اند این امر هم دوباره با جادوی طراحی داخلی است که محقق می شود.

قبل از اینکه بحث را ادامه دهیم ذکر یک نکته ضروری است؛ باید این امر را تصریح کرد که منظور از طراحی داخلی تنها چیدن یک سری المان و تغییر یک سری مولفه در فضای ساختمان نیست؛ بلکه ما از یک روح و جسمِ کامل سخن می گوییم؛ محیطی که طراحی داخلی شده علاوه بر زیبایی ظاهری و حظِ بصری کارکردها هم باید مهندسی شوند؛ میزان نور؛ مصرف انرژی؛ عایق بازشوها؛ گرمایش؛ سرمایش و تهویه همه مواردی هستند که نیاز به بررسی دارند و این کار یک تیم طراحی داخلی کارکشته است.

حال به لندن و پروژه ی معمار و طراح برجسته ی داخلی Nicholas Szczepaniak باز می گردیم. کاری که او کرده تبدیل یک کارگاه به محیطی برای سکونت بوده. تصاویر خود گویای این امرهستند که کیفیت کار این طراح در چه سطحی بالایی انجام گرفته.

اما نکته ای که ما را کنجکاو می کند بیشتر روی این موضوع تکیه دارد که چگونه می توان به محیط و فضای داخلی منزل شما کارکردی چندگانه بخشید. هم شما دیده اید هم ما که معمولا منازل مسکونی به مصارف تجاری می رسند و گاهی عکس این موضوع نیست رخ می دهد. برای شما جالب نیست این که محیطی در اختیار داشته باشید که فارغ از کاربری داخل امکان بهره برداری به صورت دوگانه داشته باشد؟ هم تجاری و هم مسکونی؟

اگر به موضوع علاقه دارید حتما با ما تماس بگیرید؛ تیم طراحی ما علاقه و تخصص قابل تاملی در حوزه ی مذکور دارد. ما محیط کاری شما را مسکونی و محل اقامت شما را بستری برای کار و فعالیت می کنیم؛ شاید هم کاری کردیم که از یک فضا دو بهره همزمان بگیرید؛ محل اقامت شما محیط کاری شما باشد و کار شما با حضور دوستان و خانواده ماوای سکنی گردد.

شگفت انگیز نیست؟

با ما همراه باشید …