اکسسوری دکوراسیون داخلی

اکسسوری دکوراسیون داخلی، از عرفان ژاپنی تا صنعت آلمانی

فرهنگ های مختلف را به سادگی، به منزل خود دعوت کنید

سفر از آن چیزهایی است که همه ی ما برای لختی فراموشی از سختی های روزمره به آن متوسل می شویم. در این روزگار اما، گاهی چشیدن طعم این دست از فعالیت ها سخت می شود و چالش برانگیز، در نتیجه، هستند عده ای که با تیزبینی، گوشه ای از فرهنگ های مختلف را گلچین می کنند و به عنوان سوغات از دیر و دیاری خاص، به فضای داخلی ما هدیه می دهند.

در این نوشته چند المان کاربردی و زیبا معرفی می کنیم. البته، آگاه باشید که مولفه های بین المللی دکوراسیون داخلی به این تصاویر محدود نمی شود و در مقالات آتی باز هم نمونه هایی برای شما خواهیم داشت.

لوستر، صندلی و میز های آلمانی  

تصویری که مشاهده می کنید، یادگار کارهای دهه ی هفتاد میلادی در آلمان است که چندی است دوباره از زیر خاکستر بیرون آمده و دربازار روز ژرمن ها طنازی می کند. به خصوص درباره ی لوسترها باید گفت که شهرتشان جهانی شده و با هزینه ای واقعا ناچیز می توان دکوراسیون داخلی منزل را به حدی اعلا رساند.

سرامیک های ژاپنی

کاش به جای نوشته، درحال ساخت یک ویدئو بودیم تا صدای یکی از آن فلوت های ژاپنی را روی تصویر نوشیدن دمنوش میکس می کردیم تا حال و هوای مورد نظر بهتر در اختیار شما قرار گیرد. به هر رو، اگر به دنبال خلق زیبایی توام با آرامش هستید، بهتر از این اشیا پیدا نمی کنید.

نورپردازی های هلندی

در دنیای طراحی دکوراسیون داخلی، هلندی ها همواره به ارائه ی کارهای مدرن شناخته می شوند. در این قسمت هم به وضوح مشخص است که بهره گیری از این دست کارها تا چه اندازه می تواند فضایی مینیمال ایجاد کند.

پارچه از لیتوانی

برای تزیین تخت خود روی چه نوع پارچه ای حساب باز کرده اید؟ بررسی ها نشان می دهد سال ۲۰۱۸ ترند دکوراسیون داخلی در این زمینه، در تصرف تولیدات ساخت لیتوانی خواهد بود.