اوپن آشپزخانه

اوپن آشپزخانه و صندلی بار 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

در صورتی که سابقه ی استفاده از صندلی های بار در کنار آشپزخانه را داشته باشید، به احتمال زیاد با ما هم عقیده اید که جایگزین ساختن این ادوات، با المانی دیگر تقریبا ناممکن است. صندلی های بار تنها برای نشستن به کار گرفته نمی شوند، بلکه ساختار و استایل(Style) و جلوه ی بصری که به دکوراسیون داخلی محیط می بخشند غیرقابل انکار است. چه یک فضا و دکوراسیون صنعتی داشته باشید، چه مدرن و چه سنتی صندلی های بار با صرف هزینه ای ناچیز می توانند منزل شما را از فرش به عرش برسانند.

در ادامه باهم، المان های مشترک در تصاویر ارائه شده را بررسی خواهیم کرد، به این امید که کمکی باشد در راستای تحقق دکوراسیون مورد علاقه ی شما . لطفا عکس ها را ورق بزنید …

 

در تصاویر ارائه شده از صندلی ها به چند نکته توجه داشته باشید. اول اینکه بعضی از آن ها مقع دایره ای شکل دارند و دسته ای دیگر به طور کامل فضای مثل یک صندلی معمولی را ارائه می دهند. به طور مشابه، بعضی قابلیت تغییر ارتفاع و چرخش به طرفین را فراهم آورده اند و مدل هایی ثابت کار شده اند.

چه از نظر کارکرد، چه از نظر زیبایی و ظاهر، هیچکدام از آن چه دربالا ارائه شد تفاوتی ایجاد نمی کند، بلکه باید گشت و دید کدام ویژگی به کار شما می آید و کدام یک نه. به عنوان مثال، اگر اهل نشستن طولانی مدت روی صندلی و صرف صبحانه، نوشیدن قهوه یا مطالعه ی روزنامه باشید، آن گاه یک باید سراغ مقاطع با طراحی باز، راحت و جادار بروید. به همین طریق، اگر محل صندلی ها را در طول روز تغییر می دهید، یا اصلا زیاد اهل تعویض خانه هستید، به ناچار باید مدلی منعطف برگزینید که در شرایط مختلف آماده ی سرویس دهی باشد.

درباره ی مدل های خاص و منحصربه فرد هم دو عامل تعیین کننده است. اول سلیقه ی شما و دوم خواسته ها و پیش نیازهایی که طراحی داخلی شما به صورت عمومی دارد.

به عنوان مثال، یکی از صندلی های بالا به قصد قرار گرفتن روبه روی دیوار و همراهی با المان های روی آن طراحی و اجرا شده است.

برچسب‌ها: