طراح داخلی

استخدام یک طراح داخلی

استفاده از طراح داخلی یک الزام است

ارائه ی ۴ دلیل

تا به حال به طور جدی به این فکر کرده اید که باید یک طراح داخلی استخدام کنید؟ در این نوشتار به طور دقیق و علمی به این امر خواهیم پرداخت و مشخص می کنیم چرا این امر یک ضرورت است.

اما قبل از ورود جدی به بحث در همین مقدمه لازم می دانیم که یک نکته را توضیح دهیم. به احتمال زیاد قدری از این ایده در شما وجود دارد که چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی امری است سلیقه ای و نیاز به حضور یک متخصص ندارد؛ حتما تا به حال احساس کرده اید که برای سر و شکل دادن به فضای داخلی محیط خود فکرهای جالب و قابل اتکایی در ذهن دارید و کافی است به همان ها جامه ی عمل بپوشانید.

اما چرا تا به حال نتیجه آن چه که باید نبوده است؟ برای یافتن پاسخ این سوال در سطرهای آینده با ما همراه باشید.

  1. نگاهی وسیع به واسطه ی تجربه

در تمام طول عمرمان در چند محیط داخلی روزگار می گذرانیم؟ با چند دکوراسیون داخلی آشنا می شویم و چند طراحی داخلی را زیر تیغ تندِ نقد و بررسی می بریم؟ تفاوت های طراحی داخلی یک آشپزخانه با پذیرایی را می دانیم؟

بگذریم، یک طراح داخلی به تبع شغل و حرفه بی شمار محیط داخلی را دیده و در دید اول می تواند تجسم کند که چه تغییری چه نتیجه ای در بردارد. مساله ی ساده ای است او می داند که چه کند و چه نتیجه ای بگیرد.

  1. هوش از سر بردن یا به ارمغان آوردن Wow

معمولا در طراحی منزل، چیدمان دکوراسیون یا هر امری به دنبال راهی هستیم که کلیشه ها را شکسته و هوش از سر مخاطب ببریم. یک طراح داخلی کارکشته و آموزش دیده به راحتی از عهده ی این امر بر می آید.

او ظرفیت فضاهای مختلف منزل شما را شناسایی کرده و بر این اساس روی بهترین ناحیه سرمایه گذاری می کند. به این ترتیب فضای داخلی منزل شما صاحب محلی خواهد شد که مشاهده ی آن حسی استثنائی خواهد داشت.

  1. صرفه ی اقتصادی

به خدمت گرفتن یک طراح داخلی به معنی جلوگیری از خرید و سرمایه گذاری روی اهداف اشتباه است. شاید تنها دستمزدی که خواهید پرداخت در چشم شما درشت جلوه کند اما به خاطر داشته باشید که کافی است رنگ پرده با مبلمان شما نخواند آن گاه بازگشت هزینه نسبت به دستمزد یک طراح داخلی چگونه خواهد بود؟

  1. برنامه ریزی و نتیجه گیری

به همراه یک طراح داخلی همواره نتیجه مشخص خواهد بود. خواسته های خود را در اختیار او قرار دهید، برنامه ی پیش رو، تخمین قیمت و مدت زمان اجرا را مطالبه کنید. با همکاری یک متخصص به هیچ عنوان غافلگیر نخواهید شد.

مسلما دلایل زیادی برای مراجعه و به کارگیری یک طراح داخلی وجود دارد اما در اینجا چکیده وار تنها به پاره ای از آن ها اشاره کردیم. در صورتی که بتوانیم در هر امری مشاوره ای در اختیار شما قرار دهیم خوشحال خواهیم شد؛ با ما تماس بگیرید.