از دکوراسیون داخلی منازل کوچک چه می دانیم؟

از دکوراسیون داخلی منازل کوچک چه می دانیم؟
بررسی یک نمونه ی بیست متری!
اینکه طراحی دکوراسیون داخلی خاص باشد و دارای شخصیت، مطلبی نیست که بتوان ساده از کنارش گذشت. برای اصول اساسی علم و هنر طراحی داخلی هم محدودیت قرار نداده اند که از فلان متراژ تا بهمان مساحت را می شود مناسب دکور کرد و خارج از آن را خیر. مخلص کلام اینکه، درست مشابه یک قصر، مالک آپارتمانی پنجاه متری هم می تواند طراح داخلی استخدام کند و انتظار داشته باشد که فضای زندگی اش دکور شود.
با همراه باشید، در ادامه نمایش داده ایم بزرگان چگونه درون فضایی بسته، روح های بزرگ و زیبا می دمند.

تصویر اول را یک زوج جوان به Piotr Matuszek و Gosia Czarny دو طراح با استعداد، سفارش می دهند. جالب است بدانید که این فضای بیست متر مربعی از مادر بزرگ این زوج به ارث رسیده بوده و آن ها تلاشی نومیدانه، برای عملی ساختن زندگی در آن را آغاز کرده بودند.
کار اما به جایی می رسد، که امروز پایگاه اینترنتی home-designing.com آن را به عنوان پرچمدار طراحی دکوراسیون فضاهای بسته معرفی می کند. اگر بخواهیم به بحث فنی ورود کنیم، باید بگوییم تکنیک های قدیمی در قالبی جدید، گلیم طراحی را از آب بیرون کشیده اند. به عنوان مثال، استفاده افراطی از رنگ های روشن، خط و خطوط باریک و کم رنگ، قرار دادن وسایل و تجهیزاتی با کاربری های متنوع و البته، هماهنگی تمامی المان ها، رمز و کلید موفقیت این پروژه به شمار می آیند.
به کف، کابینت ها، کمد دیواری، میز کار، قاب پنجره ها، نقش دیوارها و حتی طرح مبلمان و قالیچه نگاه کنید. در گام بعدی، کاربری چند گانه ی کمد دیواری را مد نظر داشته باشید، که کشیده می شود و نقش تخت خواب را بازی می کند.

همان طور که مشاهده می کنید، در ارکستر جمع و جور این پروژه، هیچ ساز ناکوکی وجود ندارد و همه هماهنگ، بدون توجه به قیل و قال بیرون، نت خود را می نوازند. وقتی سخن ما طراحی دکوراسیون داخلی است، در واقع از چنین پروژه هایی صحبت می کنیم.